Wpis z mikrobloga

ten świat #!$%@?ło?


@mati1990: zawsze tak było. Większość ludzi ma wujka albo ciotkę, którzy nigdy się z nikim nie związali.

Po prostu skalę tego zjawiska wyrąbało w kosmos. Więc to "zjawisko" od zawsze istniało, ale w takiej skali jak obecnie.. tak, świat #!$%@?ło.

I wiem, jaki jest wykop i tutejsza narracja, że każda kobieta to Julka co ma 10 bolców tygodniowo, ale patrząc obiektywnie: ludzi samotnych jest bardzo dużo zarówno
  • Odpowiedz
@mati1990: Ja mam 40 lat i tak samo. Jedyne co mnie ze strony różowych spotkało to gnojenie, wyśmianie i pogarda. Niektórzy moi rówieśnicy już mają nastoletnie dzieci a ja nawet nie wiem jaka jest baba w dotyku. Aż mi na łeb siadło z tego wszystkiego i teraz unikam płci przeciwnej ze strachu. Po prostu nie przeżyłem tego co rówieśnicy gdy był na to odpowiedni czas, a obecnie jest już za
  • Odpowiedz
  • 1
@mati1990: nigdy nawet przez przypadek czy w kompletnie nieseksualnym kontekście nie zetknąłeś się z żadną dziewczyną? Przecież to praktycznie nie jest możliwe. Nigdy nie byłeś na żadnym weselu gdzie tańczyło się w kółku, w żadnej podstawówce nie ćwiczyłeś jakiś tańców w parach, nigdy żadna kasjerka wydając resztę nie musnęła Cię lekko dłonią?
  • Odpowiedz