Wpis z mikrobloga

chłop 90r. niema pojęcia jaka w dotyku jest skóra różowych


@mati1990: Zatrudnij się w prosektorium albo domu pogrzebowym ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
  • 0
@NoMercyIncluded no nie jest tak łatwo wyrwać jeżdżącą różową, z góry bez próbowania zakładają że nie da się zrobić kilkasetkm rowerem. A taki jednorożec który próbuje ma na moje miejsce setki lepszych i bardziej ogarniętych w rzyciu niebieskich
  • Odpowiedz
@bulbulator90 Bo to najfajniejsza babka, jaką kiedykolwiek poznałem. Moja ulubiona. Na szczęście w pewnym momencie postanowiłem nie przejmować się społeczną oceną i chwycić szansę. Wygrałem życie.

Z wiekiem staje się tylko lepsza, ale powiedzmy, że zaczęła z tak wysokiego pułapu, że deklasowała całą starszą konkurencję jeszcze w wieku nastoletnim ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@mati1990: Czyli masz #!$%@? rowerowego i szukasz kogoś równie #!$%@?ętego.

Narzekałeś na to już z 5 lat temu i wtedy myślałem, że trollujesz.
Jak długo zamierzasz tak ciągnąć?

Kiedyś pasjami grałem i nadal to uwielbiam (byłem nawet w topce graczy choćby w LoL), gdybym też tak do tego podchodził i szukał kogoś na swoim poziomie w tej konkretnej kwestii to do tej pory byłbym sam XD
  • Odpowiedz
@mati1990: To nie jest wybór albo-albo, chyba, że śpisz z rowerem. Ja z różową mamy w większości odmienne hobby, czasem żałuję, że nie mogę z nią zrobić X czy Y, ale z drugiej strony dzięki temu uzupełniamy się i pokrywamy szerszy zakres wiedzy i zainteresowań, więc zawsze jest o czym pogadać.
Niemal codziennie mam dla siebie ponad kilka godzin, podobnie większość ludzi w związkach.

Jeśli to by Ci nie wystarczyło, to
  • Odpowiedz