Wpis z mikrobloga

Strasznie mnie #!$%@?ą znajomi alkoholicy (zwykle na wyparciu) którzy nie potrafią nie pić i muszą ciągle namawiać wszystkich dookoła. Wyjedziesz sobie gdzieś raz do roku ze znajomymi i jest okazja aby porobić coś ciekawego w fajnych okolicznościach i wtedy wjeżdża nasz alkus:
- piwo to nie alkohol, no weź się napij
- ja pije bo pomaga mi się to wyluzować
- piwko to samo zdrowie ja jest tak ciepło dobrze się hehe nawodnić
- ale z ciebie nudziarz, no dalej napij się
- tak sie dawno nie widzielismy to sie nie napijesz?
- średnio co 15 minut namawia i jak zdarta płyta żeby się napić

To, że wy nie potraficie robić już czegokolwiek bez alkoholu to nie znaczy, że wszyscy inni też musza chlać przy każdej okazji. Pijcie sobie co chcecie i nie męczcie ludzi którzy potrafią spędzać czas na trzeźwo

#alkoholizm #zalesie
  • 10
  • Odpowiedz
@white_cap123: Krótko z wysokofunkcjonującymi alkusami. Tamten dał mnie niestety na czarnolisto bo już nie miał argumentów, ale za to wrócił pić i uzupełniać statystyki polskiego zachlaństwa niewinnym piwerkiem w naprawdę fajnych okolicznościach, a jak wiadomo że jak jest piwerko to wszystkie okoliczności są fajne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tamten dał mnie niestety na czarnolisto bo już nie miał argumentów


@eeehhh: Dałem cię na czarno (i tylko ciebie) bo:
- Jesteś chamem i nie potrafisz rozmawiać bez wyzwisk.
- Jesteś hipokrytą. Z Twoich wpisów wynika, że sam chlejesz non-stop, masz problem i uprawiasz klasyczną projekcję.

Na pewno twoje "silne" argumenty nie były przyczyną.
  • Odpowiedz
@TheDziobaker: Ty serio masz już na**ne w głowie skoro mnie tu wystalkowałeś i skoro dałeś mnie na czarno to po chu ze mną dyskutujesz XD

Z Twoich wpisów wynika, że sam chlejesz non-stop, masz problem


Niby k
*wa z których xD Może z wpisów o motoryzacji, polityce, linuksie lub starych serialach XD Pamiętaj że alkus wszystkich będzie oskarżał jako winnych tylko nigdy siebie.

Wracaj chlać.
  • Odpowiedz