Wpis z mikrobloga

Miałbym kaca moralnego gdybym zapłacił 50 zł za tak mierną galę, gdzie zrobili cyrk z Ferrarim, aby podbić mu rekord przed Diablo. Hejter jeszcze lepszy, zwinął się w żółwia i padł bez ciosu. Kpina.

Ave restream!

#famemma
  • 30
  • Odpowiedz
  • 0
@corsa900 oni robią cyrk cały czas ale nigdy sie o tym nie dowiesz, bo te ćpuny mają mega kary w kontraktach i zwyczajnie im się nie opłąca mówić prawdę.
  • Odpowiedz
bo nie jestem debilem


@corsa900: Kwestia dyskusyjna, zwłaszcza biorąc pod uwagę grę u bukmachera. Poza tym naprawdę tak cię zabolał komentarz jakiegoś losowego pajaca na wykopie, że aż musiałeś się pochwalić i 5 screenów wrzucić, co ty myślisz, że teraz ja coś wrzucę w odpowiedzi żeby się pochwalić XD Chłopie ogarnij się, brak siana na ppv to nie wstyd i zakup tego nie jest najpotrzebniejszą rzeczą na świecie, ale zabawne jest
  • Odpowiedz
  • 2
@Cztero0404 a i owszem, zabolało, bo stwierdziłem, że szkoda mi kasy na takie coś, a Ty dwukrotnie imputowałeś, że mnie nie stać. Jest różnica między świadomym wyborem, a brakiem środków.
  • Odpowiedz
Poza tym naprawdę tak cię zabolał komentarz jakiegoś losowego pajaca na wykopie, że aż musiałeś się pochwalić i


@Cztero0404: ej, ale to ty do niego dzwonisz i trujesz mu dupę oraz chwalisz się przy okazji, ze ciebie stać na ppv. #!$%@? w to czy kogoś stać czy nie. ale stawienie kryterium bogactwa jako 50pln datek na pdfy to juz nie bieda a tragedia
  • Odpowiedz
a Ty dwukrotnie imputowałeś, że mnie nie stać.


@corsa900: Bo cię nie stać jeśli musisz wybierać między kupnem ppv a pizzy, granie u buka nie jest świadomym wyborem do końca bo ludzie którzy tam wrzucają siano są ogarnięci wizją wygranej zazwyczaj tracąc najczęściej swoje pieniądze.
  • Odpowiedz
ej, ale to ty do niego dzwonisz i trujesz mu dupę oraz chwalisz się przy okazji, ze ciebie stać na ppv.


@BombaskaEskadraLotnicza:
1. Absolutnie nigdzie tutaj nie padło, że mnie na coś stać lub nie wręcz przeciwnie nawet nie napisałem tego czy sam kupiłem czy nie kupiłem.. Jeśli uważasz inaczej po prostu zacytuj ten fragment.
2. Dzwonie ponieważ wpis jest publiczny i mam na niego prawo odpowiedzieć jak każdy zwłaszcza w
  • Odpowiedz
  • 1
@Cztero0404 czy Ty serio nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Po co płacić za coś 50 zł, skoro można to zobaczyć całkowicie za darmo. Nie muszę wybierać między ppv, a pizzą. Mogę kupić jedno o drugie, ale nie widzę w tym sensu Kumam, że ludzie chcą wspierać organizatorów gal, aby te były lepsze, ale czy Fejm jest warty tego wsparcia?

Nigdy nie wykupiłem PPV, ani razu. Nie z powodów finansowych, stać mnie, ale
  • Odpowiedz
@corsa900:

Pokazałem Ci kilka kuponów, gdzie dwukrotnie więcej mam przegranych, a Ty dalej

wmawiasz mi, że nie stać mnie na ppv xD

1. Nie wmawiam ci, że cię stać. Tak jest po prostu, wchodzisz na wykop i śmiejesz się z tych hehe FRAJERÓW co kupili dostęp. Do tego za wszelką cenę próbujesz udowodnić, że cię stać jakbyś miał kompleksy.
2. Nie żeby coś, ale oglądając na lewo ludzie też wspierają fame
  • Odpowiedz
@Cztero0404: To ja też dzwonię bo piszesz publicznie. Z mojej perspektywy to wygląda tak, że 50 złotych to pieniądz wymagający szacunku jak każdy pieniądz, ale życia sobie za to nie ułożysz. Natomiast jeżeli kupujesz za to FAME, to układasz życie patologii, pedeefom, kryminalistom, dziwkom i innym, którzy na to nie zasługują.

"Chwalenie się, że stać cię na ppv" to chwalenie się, że sponsorujesz najgorszą patologię jaka jest obecnie w polskim necie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404 sam się do mnie zesrałeś z tym, że mnie nie stać, chciałeś wbić szpilkę, by to uciąć pofatygowałem się i wrzuciłem 5 screenów, żeby było konkretniej. Wrzuciłbym jeden to napisałbyś, że straciłem kasę na buka i nie miałem na ppv.

Dałbym Ci screena z miesięcznym obrotem u tego bukmachera, to napisałbyś, że jestem hazardzistą i nie mam kasy na nic innego. Zdjęcie chaty, auta itd, to stwierdziłbyś, że to nie moje.
  • Odpowiedz