Wpis z mikrobloga

#famemma ja nw czy wykopki nie mają kolegów, że cały czas o tych 50 zł piszą, przecież te walki to się da oglądać tylko w grupie, a jak się składa, to po kilka złoty wychodzj
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xd ty chyba 50, albo nie masz kolegów, jak myślisz, że tylko 13 latkowie oglądają fame


@mewten: No jeżeli jest was kilku i sobie mówicie, że wam się to podoba i chcecie za to płacić to obstawiam, że macie 13 lat. Jeżeli masz dużo więcej i masz ochotę za to płacić to raczej byś się krył z tym przed kolegami. Ale jest też trzecia opcja, macie mentalnie 13 lat.
  • Odpowiedz
  • 0
@BombaskaEskadraLotnicza: nie, jestem wygrywem, bo te pieniądze to dla mnie nie majątek, w przeciwieństwie do ciebie. Bardzo lubię jak biedaki śledzą galę, a potem jakąś ideologię, do jej niekupowania udają, bo oczywiście mają pełno kasy. Ciekawe, czy przy wyborze batoników, podobne standardy u was pasują xd
  • Odpowiedz
@mewten: O, widzę, że weszło ci na ambicję, jest ból dupy, wysrałeś trzy wpisy i jeszcze mnie personalnie atakujesz. Ale spoko, 25 lat to jeszcze jest szansa, że się wyrobisz i zrozumiesz, że dawanie kasy kryminalistom, #!$%@? i pedofilom to nie jest najlepszy sposób na zainwestowanie 5 czy tam 50 złotych xD
  • Odpowiedz
  • 0
@BombaskaEskadraLotnicza: to może przestań pisać wpisy na tagu, bo tym ich promujesz? Może przestań jeść produkty z olejem palmowym bo przez to zabijasz orangutany. Twoje argumenty są kretyńskie, ja kupuję produkt, którym ty się też interesujesz, ale nie mogę za niego płacić, bo ktoś z jakimiś zarzutami kryminalnymi, nawet nw o kim mówisz, bierze w tym udział, jak prezes laysów będzie miał zarzuty o gwałt, to mam nie jeść laysów?
  • Odpowiedz
to może przestań pisać wpisy na tagu, bo tym ich promujesz?


@mewten:

Myślenie idioty... Ten tag ma 7k obserwujących, a czynnie udziela się tutaj może max kilkaset osób, które i tak już doskonale wiedzą o istnieniu FAME i zazwyczaj je krytykują. Jak możesz uważać, że krytyka FAME tutaj to promocja? xD Rozumiem, że desperacko chcesz mi przywalić, ale wysil się zamiast robić z siebie pajaca. Żeby było mało, te kilkaset osób, które tutaj się udziela to 0,1% osób, które realnie kupują
  • Odpowiedz