@Kopyto96: Pytasz na tagu boks więc nie spodziewaj się innych wyników. Generalnie wolę MMA - mniej wałków, więcej zwrotów akcji, więcej ciekawych walk. Brakuje jednak BARDZO ciekawych walk. Takich jak ta dzisiejsza czy choćby ostatnio walka Inoue - Nery. Pod tym względem Boks>MMA
@Kopyto96 ogólnie mma śledzę i co galę oglądam, ale przyznaję że jest coś magicznego w boksie takim jak dziś. Gdyby tak walczyli częściej, to byłbym fanem boksu
Co atrakcyjniejsze