Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy mial/miala ktos z was sytuacje, ze ktos do was zagadal na ulicy/w sklepie/w galerii handlowej i wyszedl z tego zwiazek? Nie pytam o studia/prace tylko takie sytuacje bez wspolnego mianownika.
#zwiazki #podryw #podrywajzwykopem #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 39
  • Odpowiedz
@Rebbe_Kcewasch_Hajs nie no ziom, wyluzuj, nie chce spiny, po prostu pisz zawsze przy tego typu relacjach ze jestes 180cm+ i z mordy 7+ bo jesscze serio jakis przegryw pomysli ze to normalne ze ludzie do siebie zagaduja, nawet do brzydkich/przecietnych a to im robi papke z mozgu. Troche empatii ziom
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Rebbe_Kcewasch_Hajs wybacz ale to brzmi absurdalnie. W jakiej sytuacji dziewczyna powiedziala ci zebys zernal ja w dupe? Nieznajoma podeszla do ciebie i ot tak rzucila? Co do psow, to wiem, dobry pretekst ale czy ty nie mylisz podrywu z pretekstem do nawiazania rozmowy? Sam czesto zagaduje dziewczyny z fajnymi psami bez intencji. Moja byla miala psa i tez ciagle ja zagadywali z tego tytulu ale akurat matrymonialnie.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @sberatel jesli wykop zryl mu banie to powiedz ile miales romantycznych sytuacji z zagadywania na miescie. Chyba ze to jak z lotto, znasz kogos kto zna kogos kto wygral( ͡° ͜ʖ ͡°)
Osobiscie poza numerem i spotkaniem nigdy do niczego nie doszlo, dziewczyn pytam o te kwestie i mowia ze fajny ego boost i splawiaja

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Stała przed wejściem do jednej z krakowskich galerii. Nie jakaś turbopiekność, nie jakiś pasztet. Stanałem wryty, powoli obciąłem z góry na dół (tylko po to żeby kupić czas, bo zaskoczyła mnie, i nie wiedziałem co odpowiedzieć, a normalnie jestem wyszczekany) Skomplementowałem odwagę, powiedziałem, że od wybierania to jestem ja i nie lubię jak mi się ktoś wpiernicza w mój biznes, nara, nara i do galerii na zakupy.
Ja prd... Wyjeb
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Łap anonku historie sprzed godziny. Na parkingu Lidla wsiadając do auta pogadałem sobie z przypadkowa dwudziestodwulatka. Laska zatrzymała się, bo coś grzebała w telefonie, była z psem inwalidą. Odwróciła się, popatrzyła w moim kierunku, więc się uśmiechnąłem, odpowiedziała "dzień dobry" więc podszedłem, schowała telefon, popytałem o psa, gadka-szmatka. Ładna dziewczyna, naprawdę ładna, skromna, niezmanierowana, naturalna. Odpuściłem bo zajęty jestem, ale laska się odrwwcala za mną - widziałem we wstecznym lusterku.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Tak, dwa lata temu miałem taką sytuację stojąc w kolejce w Auchan. Oboje staliśmy w kolejce do różnych kas. Kilkukrotnie na siebie spojrzeliśmy, za którymś razem się uśmiechnąłem i zostało to odwzajemnione. Ja przez kasy przeszedłem szybciej i ruszyłem w stronę wyjścia, ale sobie mówię - #!$%@? tam, co mi szkodzi - zawróciłem, zatrzymałem się i czekałem, aż ją kobieta skończy kasować. Porozmawialiśmy w drodzę do parkingu, oboje stremowani w
  • Odpowiedz
@mirko_anonim 3 razy jakieś stare dziady 10 lat starsze i 2 razy rowiesnicy ale okazywali się jakimiś dziwakami po krótkiej rozmowie. Odtamtej pory unikam rozmowy jak podbijają jakieś obce typy.
No i raz byłam w krótkim związku z typem którego poznalam na plaży jak z koleżanką zapytałyśmy czy możemy przyłączyć się do gry w siatkówkę.
  • Odpowiedz
@Rebbe_Kcewasch_Hajs: ale czego to ma dowodzic? Bo ja Ci moge podac bez problemu znacznie wiecej przykladow popierajacych moja teze i co? xDD Ze jakas jedna laska ma fetysz czy co? Btw to nie ten super zajebiscie bogaty typ co tam stracil w jakims wypadku te konczyny?
  • Odpowiedz