Wpis z mikrobloga

Mam pytanie od osób, ktore potrafią wrzucać seriami wyłącznie wpisy negatywnie przedstawiajace Ukraine.
Macie odwage odpowiedzięc z czego wynika Wasza sympatia do Rosji? Bo nie róbcie fikołków, ze niby jesteście pośrodku, nie mozna być neutralnym i wrzucac masowo tylko ataki na Ukraine. To służy wybieleniu Rosji i przeniesieniu niecheci na Ukriane czyli dokładnie to czego aktywnie oczekuje Rosja. No chyba, że jesteście takimi tępakami i robicie to jako tzw pozyteczni.
Owszem, niektorzy sie na pewnym etapie zaczeli maskowac wrzucajac coś o Rosji, ale ktoś jest od dawna na tagu wie, że czesto to robienie alibi po tym gdy ktoś im taką hipokryzję.
Ale np. taki https://wykop.pl/ludzie/neurotiCat - w dobe około 5 wpisów antyUA, plus jeszcze tego typu komentarze.
Dlatego pytam e wprost - z czego sympatia do Rosji? Macie odwage odpisać czy stchórzycie?

#ukraina #rosja
  • 58
  • Odpowiedz
@szurszur: Ja mam sympatie do Rosji bo jak miałem 19 lat to umarł mój dziadek i zostawił mi rosyjski zegarek Poljot który nadal tyka jak się go nakręci. Do tego w mojej rodzinie nigdy nie słyszałem rozmów o takim narodzie jak Ukraińcy zawsze mówiono że za Bugiem mieszkają ruskie, rusini, ruscy albo chadziaje. Ktoś sobie wymyślił jakiś Ukraińców w Waszyngtonie po 1990 roku i lansuje przez lata tą swoją tezę. Do
  • Odpowiedz
...ktoś sobie wymyślił jakichś polaków w Wersalu i lansuje przez lata tę swoją tezę, a w rodzinie zawsze mówili że za Wisłą jest Carstwo Rosyjskie ( ͡° ͜ʖ ͡°) - ausgrabung.de, 1939

Takie są fakty historyczne

@Triptiz: Fakty historyczne to są takie, że sama Federacja Rosyjska oficjalnie uznała niepodległość i współczesne granice Ukrainy, uznawanej przez prawo międzynarodowe w takim samym stopniu za prawdziwy i niepodległy kraj jak
  • Odpowiedz
To kto jest wkoncu odpowiedzialny za Wolyn?


@Nedkelly2: Ludzie Bandery czyli mitomani uznający się za mitycznych prawdziwych Ukraińców nie mający żadnej siły militarnej ani politycznej do walki z wrogiem wybrali sobie za przeciwnika kobiety i dzieci. Zresztą u Bandery w tym całym OUN-B było mniej członków niż w sowieckiej partyzantce. Sens obarczania wszystkich za Wołyń jest żaden bo 95% obywateli późniejszej Ukrainy było w Armii Czerwonej i komunistycznej partyzantce. Tradycją UKR
  • Odpowiedz
@Szinako twoje zaczepianie i oczernianie nic nie da. Mogłeś się zamknąć i nie komentować zbrodni rosyjskiego wojska na Ukrainie. Ale jednak silna wola bronienia Rosji zwyciężyła.
  • Odpowiedz
twoje zaczepianie i oczernianie nic nie da.


@Grooveer: W sensie, że każdy już zapomniał kim jesteś ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mogłeś się zamknąć i nie komentować zbrodni rosyjskiego wojska na Ukrainie. Ale jednak silna wola bronienia Rosji zwyciężyła.


@Grooveer: Żeby komentować konkretny przypadek zbrodni wojennej trzeba najpierw ustalić kto za niego odpowiada (i czy była to zbrodnia wojenna) a w tym przypadku tego nie zrobiono.
  • Odpowiedz
@Grooveer zablokowałeś mnie bo przypomniałem wszystkim, że jesteś onuca.. tu niestety nie możesz:) Tak Groover to onuca. kto nie wierzy niech go troche poobserwuje. Teraz się legenduje że niby nie, ale.dlugi nie potrwa jak wrzuci coś w stylu " No niby jestem za ale jednak..." :)
  • Odpowiedz
@szurszur: Można nie lubić jednych i drugich. Znam (z internetu) i tych i tych i jedni jak i drudzy potrafią być naprawdę spoko, jak też być strasznymi sk#rwysynami.

Przez lata poznałem ludzi z różnych zakątków świata (Rosja, Ukraina, Krym, Afryka, USA, Europa Wschodnia, Indie, Niemcy, Izrael czy kraje arabskie), którzy byli naprawdę mili i pomocni. Nigdy nie można generalizować.
  • Odpowiedz
  • 6
@ptt_: ALe tu nie chodzi o sympatie wobec jednostek, ale propagandowa robote w kontekscie tego co robi Rosja. Jeżeli ktos ciagle atakuje Ukraine i Ukrainców to jasno sie określa.
  • Odpowiedz