Wpis z mikrobloga

@LimboNoir: ostatnio panini mi odgrzał z kurczakiem krótka data ważności do dziś(ten dzień co kupowałem) z 9ziko #!$%@? zajebiste bo nic na rower do żarcia nie brałem. Ja nie będę nic flamić żabka jest potrzebna i zajebista. Ale stacje kto co lubi ważne, że są aleternatywy.
  • Odpowiedz
i tak zamkniesz mordę kiedy w niedziele boża jednak zassie żołądek albo zaschnie w garle i z podkulonym ogonem powiesz "mieszany parówka kabanos średnio przygrzej bo dziś goronc"


autor komentarza widać wie o czym mówi
  • Odpowiedz
i tak zamkniesz mordę kiedy w niedziele boża jednak zassie żołądek albo zaschnie w garle i z podkulonym ogonem powiesz "mieszany parówka kabanos średnio przygrzej bo dziś goronc"


@SebastianEnriqueAlvarez: żeby kupować wiecznie podgrzewane parówy, które mają nieznany termin zdatności to trzeba być na mocnej bombie
  • Odpowiedz
@rafal-paszkowski a co ma sanepid do tego? W Polsce nie ma żadnego zakazu wprowadzania zwierząt do sklepów/restauracji, ostatnio jest zresztą moda na powstawanie takich lokali "pet friendly" i normalnie można sobie czy to z kotem czy psem wejść do restauracji i jeszcze swoją miseczkę dostaną na wodę, a nawet i na jedzenie. Zwierzę nie może przebywać jedynie na urządzeniach i stołach do przygotowania posiłków.
  • Odpowiedz
@robert-kuzba @xionacz kurcze muszę przyznać że pracując przez pół roku w żabce miałem szefową (świetną babkę swoją drogą) która mega zwracała uwagę na takie rzeczy, musiało być u nas czysto , wszystko robione na 100% , terminy dotrzymywane, parówki max 1 dzień i ogólny rygor pod tym względem. Fakt że było to małe miasteczko i było pod tym względem duuuzo łatwiej, ale koniec końców wtedy nauczyłem się że żabka to nie tylko
  • Odpowiedz