Wpis z mikrobloga

@peszmerd: Trailery robią dobre i maja dobry marketing, dlatego zawsze nabierają na to niedzielnych graczy. Finalnie dają to samo gówno tylko że w innym papierku xD To tak jak co roku nowa FIFA od EA, też zarabiała swoje, a równie dobrze mogłoby to wyjść jako patch interfejsu na inne kolory.

Gry od Ubi to wielkie, puste światy, podzielone na regiony, które musisz wyczyścić z znaków zapytania na mapie i #!$%@?ć kilka
  • Odpowiedz
@Styline e tam. Valhalla to był kawał gry zrobionej z sercem. Bardzo dużo fajnych miejscówek i zleceń. Mapa aż za duża. Nie jest to wybitna gra ale na pewno imponuje rozmachem. BTW Kupiłem za 50zl na promce @dedler123
  • Odpowiedz
@fxarts: ja ściągnąłem za darmo w ps plusie jak siedziałem na L4 i nie ukończyłem początkowej lokacji. Po przejściu Origina, który wyszedł dawno temu stwierdziłem że nic oprócz mapy się nie zmieniło.
  • Odpowiedz
@fxarts valhalla to przykład gry zrobionej pod ilość a nie jakość. No i w sumie szkoda bo gra ma pare fajnych elementów ale co z tego skoro po 10-15h widziało się większość tego co valhalla ma do zaoferowania. Zamiast 100h+ wolałbym 30-40h ciekawej fabuły i pomyslowych questów
  • Odpowiedz
  • 0
@mirexx wg mnie Valhalla to ilość i jakość. Ta gra jest ogromna z mnóstwem ciekawych lokacji, zadań i dobrej fabuły, ale wiem że mało kto podziela moje zdanie :) wg mnie mało jest tam questów żeby wypchać czas - główna fabuła jest ciekawa. Ja spędziłem w tej grze blisko 100 godzin i fakt, w końcu zaczęła nudzić ale ciężko oczekiwać żeby single player wciągał na kilkaset godzin bez oznak znudzenia ze strony
  • Odpowiedz
Ostatnia gra ubisoftu która mnie zainteresowała i za którą zapłaciłem to był rocksmith, a to nawet nie jest gra xD a wcześniej był tylko Farcry (1)
  • Odpowiedz