Wpis z mikrobloga

7 lat temu zostałem niemal zmuszony do zostania chrzestnym. Szantaże, awantury rodzinne i ataki ze wszystkich stron, bo to przecież ja robię problem i odmawiam maluszkowi. Niestety, uciąłem się. A może i stety ( ͡º ͜ʖ͡º)

Gówniarz to syn mojej ciotki, archetypu takiej która prosi o rozmowę z kierowbijien przy kasie. Nie wchodząc w szczegóły, jestem niemal pewny że już od jakiegoś czasu wylicza sobie ile zarabiam w #it i już w wyobraźni #!$%@? siano z koperty, albo siano zaoszczędzone na prezencie którego nie będzie musiała kupować gówniarzowi (bo w jej mniemaniu kupię go ja).

Otóż, Droga Ciociu, Droga Rodzinko. Dzisiaj nie jestem 18 letnim szczylem, którego wszyscy razem wówczas zaszczuliście. Dzisiaj jestem jestem owocem wieloletniegozmuszania mnie do kościoła ( ͡º ͜ʖ͡º)

Od tygodnia wspominam w rodzince o tym, że robię research po hulajnogach elektrycznych ze wskazaniem że chyba kupię xiaomi scooter 4 ultra (przeszło 3,3k).

No i mam zamiar kupić hulajnoge, przyjechać nią do kościoła a potem na salę, a potem gówniarzowi dać prezent ze zdjęcia. Zastanawiam się jeszcze nad jakimś krzyżykiem do postawienia. Co myślicie?

#komunia #kosciol #pieniadze #pytanie #prezent #pytaniedoeksperta
Goronco - 7 lat temu zostałem niemal zmuszony do zostania chrzestnym. Szantaże, awant...

źródło: temp_file3005467395982742201

Pobierz
  • 151
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

człowiek #!$%@? xd , co dziecko jest winne ? Kup mu coś niech sie cieszy, ja dostałam na swoją komunie standardowo górala xd


@TrisssMerigold: nie jest człowiekiem #!$%@?, on chce, aby dziecko poznało głębiej religię, w której uczestniczy. Góral nie przyczynił się do pogłębienia wiary, a chyba o to chodzi w ten dzień.
  • Odpowiedz
Jeżeli zgodziles sie być chrzestnym to bądź obecny na jego świętach religijnych.


@Fushnikov: zostało to na nim wymuszone... więc teraz się odgrywa... trzeba było go nie zmuszać wszelkimi sposobami, aby został chrzestnym. Tak się kończy przemoc wobec kogoś.
  • Odpowiedz
"Biblię dla dzieci" popieram. Krzyż do postawienia - niekoniecznie, bywa z nim problem. Mam taki, ciągle spada z półki przy przestawianiu czegoś.. Lepiej coś do powieszenia na ścianie - krzyżyk, ryngraf, itp. Albo ładny krzyżyk na szyję.


Natomiast po co chcesz kłuć rodzinę w oczy hulajnogą - tego nie rozumiem. Zależy Ci na tym, żeby znienawidziła Cie nie tylko ciotka, ale również ten dzieciak, który w gruncie rzeczy niczemu nie jest winien?
  • Odpowiedz
kup mu jakiś fajny retrofittelefon to teraz bardzo w modzie, np. samsunga s3 pierwszej serii lub nokię n95 (niech się trochę symbiana nauczy i pozna co to prawdziwe życie), ewentualnie jakąś motorollę v3 do szpanowania przed kolegami ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciotce wspomnij oczywiście że to najwyższy model dostępny na rynku (tylko nie wspominaj w którym roku XD).


@zgreddo: ale po co dziecku dawać prezent w
  • Odpowiedz
szczerze? Religijny prezent powinien być standardem na Komuniach. A młodemu daj spokój bo nie jest ci nic winny twojej sytuacji.


@Mrocznyeniu: a co on młodemu robi? Daje mu przecież religijny prezent. Pewnie jako jeden z nielicznych, niestety.
  • Odpowiedz
Nie znam dzieciaka, ale wyżywanie się na nim z głupoty jego matki wydaje mi się bezsensowne. Roszczeniowość nt. prezentu również, ale możesz mu zawsze kupić jakiś kurs programowania czy lego mindstorm i zainspirować go do takiej niezależności jaką ty wypracowałeś :)
  • Odpowiedz
czym się różni biblia dla dzieci od tej dla dorosłych?

Ma wycięte sceny seksu i biczowania czy o co cho?


@enten: Tak, takie sceny są wycięte. Wycięte są też sceny o wyrżnięciu w pień mieszkańców pewnego miasta przez żydów, wymordowania poprzez potom, sceny onanizmu i gwałtu córek na ojcu, wycięte jest całkiem drugie przykazanie (spokojnie, w jego miejsce wstawiono kolejne, a żeby się zgadzało ostatnie podzielono na dwie części).

Tylko
  • Odpowiedz
@Goronco: Wylewa z ciebie zwykła ludzka zawiść, żółć, frustracja oraz gimboateizm. Idź na spacer do lasu, przewietrz się, a nie niszcz dziecku jego święta.
  • Odpowiedz
@Goronco: Robisz przykrość dziecku szopką z hulajnogą, jako dziecko nie chciałbym by dzień I Komunii Świętej wspominałbym przez pryzmat poj*banego chrzestnego.
  • Odpowiedz
@Goronco
Zazwyczaj wykopowi bajkopisarze opisują jakieś rzekome sytuacje w których uczestniczyli, trzeba przyznać, że ty wykazałeś się pewnym nowatorstwem, fantazjując o sytuacji która dopiera ma się wydarzyć. Ale się nie wydarzy, bo to tylko fantazje dla zdobycia kilku plusików.
  • Odpowiedz