Wpis z mikrobloga

7 lat temu zostałem niemal zmuszony do zostania chrzestnym. Szantaże, awantury rodzinne i ataki ze wszystkich stron, bo to przecież ja robię problem i odmawiam maluszkowi. Niestety, uciąłem się. A może i stety ( ͡º ͜ʖ͡º)

Gówniarz to syn mojej ciotki, archetypu takiej która prosi o rozmowę z kierowbijien przy kasie. Nie wchodząc w szczegóły, jestem niemal pewny że już od jakiegoś czasu wylicza sobie ile zarabiam w #it i już w wyobraźni #!$%@? siano z koperty, albo siano zaoszczędzone na prezencie którego nie będzie musiała kupować gówniarzowi (bo w jej mniemaniu kupię go ja).

Otóż, Droga Ciociu, Droga Rodzinko. Dzisiaj nie jestem 18 letnim szczylem, którego wszyscy razem wówczas zaszczuliście. Dzisiaj jestem jestem owocem wieloletniegozmuszania mnie do kościoła ( ͡º ͜ʖ͡º)

Od tygodnia wspominam w rodzince o tym, że robię research po hulajnogach elektrycznych ze wskazaniem że chyba kupię xiaomi scooter 4 ultra (przeszło 3,3k).

No i mam zamiar kupić hulajnoge, przyjechać nią do kościoła a potem na salę, a potem gówniarzowi dać prezent ze zdjęcia. Zastanawiam się jeszcze nad jakimś krzyżykiem do postawienia. Co myślicie?

#komunia #kosciol #pieniadze #pytanie #prezent #pytaniedoeksperta
Goronco - 7 lat temu zostałem niemal zmuszony do zostania chrzestnym. Szantaże, awant...

źródło: temp_file3005467395982742201

Pobierz
  • 151
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Goronco: nic nie musisz dawać Nie chciałeś by chrzestnym więc możesz olać komunie jeśli nie czujesz że chcesz być tam z własnej woli a nie dla tego że ktoś Cie zmusza. Dzieciak poczuje rozczarowanie i tyle ale suma sumara to co się stanie to pokłosie tego że Cię do tego zmusili.
  • Odpowiedz
Chociażby jakiś mocny głośnik BT, żeby ciotce #!$%@?ł na chacie tych pato raperów, których teraz młodzież słucha xD


@znikam5: na tym łapę położy ojciec i będzie puszczał disco polo na grillu
  • Odpowiedz
@Goronco: Mam nadzieję, że to bait, bo chcesz ukarać dzieciaka i zrobić na złość ciotce i reszcie, tylko dlatego, że nie miałeś odwagi powiedzieć "NIE" kiedy proszono cię o zostanie chrzestnym. Dzieciak oberwie rykoszetem, a niczemu nie zawinił.
  • Odpowiedz
@enten: Pewnie nie jest to zwykła 1:1 biblia, tylko bardziej jej opracowanie. Nie ma wprost tekstów o tym, że bóg kazał zarżnąć całe miasto, wraz z dziećmi a dziewice zostawić sobie do rozrodu, tylko coś w stylu "Mieszkańcy byli nieposłuszni, więc bóg kazał ich ukarać hihihi"
  • Odpowiedz
mnie np. zastanawia, po co dzieciom inne prezenty niż religijne, skoro w tych świętach chodzi stricte o aspekt duchowy


@SpokojnyLudzik: Masz sporo racji, ale jednak w Polsce od dawna był zwyczaj by kupować dziecku coś, co pozwoli mu się czuć trochę bardziej dorosłym. Przez wiele lat zwyczajowym prezentem był zegarek na rękę. Ta taki dostałem, jakiś rosyjski, nie pamiętam jaki - chodził mi przez może 2 czy 3 lata zanim
  • Odpowiedz
Czemu mnie to nie dziwi, że jesteś z IT? XD

Większość z Was jest bardziej #!$%@? mentalnie od kołchoźników z fabryki kurzu ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Lambo994: nie wiem kim ty jesteś ale jedno jest pewne. W życiu nie zarobiłeś ani grosza pracą umysłową. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz