Wpis z mikrobloga

Zacząłem w końcu biegać, to już 3 tydzień i wszystko fajnie idzie. Mam zegarek Garmin 965 z którego też puszczam muzykę, telefon nie jest mi w zasadzie do niczego potrzebny, ale jednak potrzebuję go awaryjnie - jakby rodzinka dzwoniła, albo coś mi się stało (mam problemy z glukozą, mocne uczulenia, zawsze też można krzywo stanąć). Do teraz biegam z telefonem w ręce, bo w kieszeni spodenek słabo to działa. Jaki patent będzie dla mnie najlepszy? Chcę go po prostu nie czuć, nie muszę mieć do niego żadnego szybkiego dostępu. Podobają mi się patenty na ramię, ale zastanawiam się czy taki niesymetryczny ciężar to nie problem. Co polecacie?

#bieganie #sport
  • 8
  • Odpowiedz
@unintelligible ja biegam z opaska z Decathlonu najtańsza i nigdy mi nie przeszkadza to na ręce.

Przy dłuższych biegach używam pasa w którym po bokach mam wodę i żele a pomiędzy wsadzam telefon
  • Odpowiedz
  • 3
@unintelligible: Pas do biegania to najlepsze rozwiązanie. Ostatnio kupiłem spodenki 2 w 1 z elastycznymi kieszeniami na nogach - też robią robotę jak nie trzeba wody brać.
  • Odpowiedz
@unintelligible: polecam spodenki które podesłał @r00ti, poza telefonem zmieścisz tam np małą butelkę z wodą (albo jeszcze lepiej softflask). Co do pasów, to też są ok, ale mnie jakoś mocno ściskają w brzuch, czego nie lubię. Moim zdaniem spodenki lepsze.
  • Odpowiedz