Wpis z mikrobloga

bardzo mi się nudziło, więc na szybko zrobiłem ranking uczestniczek, jestem ciekaw Waszych typów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zabrakło jeszcze kategorii ‘kto?’, bo przyznam bez bicia że wielu postaci nie kojarzę.
może komuś będzie się nudziło na tyle żeby przeklikać XD

poprogramowych wersji po wypłatach z tvnu i po serii zabiegów z groupona nie brałem pod uwagę, bo nigdy się nikim nie interesowałem po programie, więc nawet nie wiem jak wyglądają. Ocena 1-10 w skali hotelu XD

niestety nikt mi nie podesłał zdjęcia Lochy jak nad brzegiem basenu wyciska sobie pryszcze koło cipy, więc musiałem dać jakieś z neta XD

https://tiermaker.com/create/hotel-paradise-1-8-ranking-kobiet-17152021

#hotelparadise
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grubapijesz: Tak. Sara. W HP nie znalazła miłości. Biegał za nią w HP taki jeden, nosił ją na rękach, ale ona go nie chciała. W realu poznała faceta i nie jest już singielką. Jednak przez pierwszy rok po HP wciąż była sama. Twierdzi, że nie była wtedy jeszcze sobą. Za bardzo kręciła nosem na co wg niej miał wpływ udział w HP, po którym musiała dojść do siebie. Dopiero po
  • Odpowiedz
  • 0
@waldek2111: o panie, przyznam że dziwny gust masz XD pierwsza w kategorii 4 to monika, którą jedynie z czego kojarzę że odpalała szluga od szluga i wyglądała jak brudaska. jak patrzę na jej zdjęcie to nie potrafię jej nie czuć XD musi śmierdzieć jak popielniczka w sobotnią noc na mieście na palarni XD i ona na równi z Eskortką, Ążelą i Adą? ( ͠° °)
  • Odpowiedz
@grubapijesz w jednym przypadku jest błąd xD. Oczywiście Ążela powinna być na 9, jak przesuwałem zdjęcia na telefonie to pare razy mi uciekło i poprawiałem potem, widocznie nie zauważyłem, ale to akurat mocno odbiega od zamiarów :D.
Tej Moniki, o której piszesz nie skojarzyłem i po zdjęciu dałem :). Reszta subiektywna, chociaż może trochę na całokształt za bardzo patrzyłem, a nie tylko na wygląd przy niektórych xD
Mimo to widzę, że
  • Odpowiedz
@grubapijesz: Ja że lubię uporządkowanie to w każdej kategorii umieściłem tyle samo uczestniczek. Od 1 do 6 - po 9 i od 7 do 10 po 8. Niektóre wybory kontrowersyjne, ale starałem się nie brać pod uwagę charakteru choć czasem było to trudne.
ddonewry927 - @grubapijesz: Ja że lubię uporządkowanie to w każdej kategorii umieścił...

źródło: my-image

Pobierz
  • Odpowiedz