Wpis z mikrobloga

Czy po ostatnich zmianach u Was też #plusx bardziej zacina? Nawet na mniej obleganych kanałach (Polsat Play) potrafi przyciąć, co wcześniej było nie do pomyślenia.
  • 33
  • Odpowiedz
@ptt_: Tak pisałem o tym wczoraj właśnie i kilka osób to też potwierdziło nie wiem co znowu przekombinował tam bo byłem zmuszony nawet przełączyć na tv team gdzie leciało bez żadnej przycinki....
  • Odpowiedz
@Kameleon1 @ptt_ a myśłałem, że to może przez to że wygenerowałem nową listę, od niedzieli tak przycina, nie ważne jaki kanał, no ale strach zwracać uwagę na telegramie bo zbanuje jak zwykle
  • Odpowiedz
@ptt_: ja zauwazylem ze do starego cdnx byl specjalnie postawiony serwer dla PL, zreszta on poki co nadal dziala, mozna sobie sprawdzic i podmienic z cdn1.itvn*** (nowe cdny do ktorych brak serwera w PL) i wstawic stary cdnx1.plusx.** u mnie do starego jest 9ms i zero strat, natomiast do nowego juz 30ms i ok 60% utraty pakietow na jednym z hopow. Ktos powinien mu na to zwrocic uwage, ja mialem
  • Odpowiedz
@Kameleon1: nie trzeba osobno, wystarczy zainstalowac notepad++, otwierasz w nim plik txt, zaznaczasz przy pierwszym lepszym kanale adres do serwera, klikasz ctrl+F wybierasz zakladke: zastap i w polu zamien na: wpisujesz nowy/stary adres.
  • Odpowiedz
Co lacze to jest inaczej, najlepiej samemu sprawdzic sobie trasy do serwerow cdnx plusx
pobieramy program WinMTR - w hosts wpisujesz adres serwera, interesuja cie pola loss% to jest ilosc strat pakietow najlepiej zeby bylo 0 do nas i last, czyli jaki ping masz do tego serwera. Oczywiscie czym nizszy tym lepiej.
  • Odpowiedz