Wpis z mikrobloga

Mam na parterze bloku takie ekskluziw prywatne przedszkole i kisnę zawsze z imion tych dzieciaków. Nie dość, że są Liam, Mia, Malika, Ruben, Nikolina, Andrea, Chloe (wymawiane tak, jak się pisze) to gurwa biega pośród nich mały, czarny jak smoła Bartek. xD
  • 97
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe: to jakieś przedszkole Pana Kleksa albo głupoty pie***lisz, u mojego dzieciaka, na 28 dzieci same Wojtki ,Kacpry, Janki, najdziwniejsze to Sandra, na bank ściema, ale tylko ty to wiesz a nie frajerzy wykopki, co plusują sztuczna rzeczywistość ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Yayra:

Ingerborga, to normalne imię ale pewnie nie często spotykane.

Na tej samej zasadzie można by powiedzieć, że każde z wymienionych przez OPkę imion jest normalne ¯\(ツ)/¯ Rodzic wołający dziecko Ingeborga brzmi jakby jakieś gusła odprawiał rodem z 2 części dziadów, to nie jest jakkolwiek normalnie brzmiące imię w naszym kraju XD
  • Odpowiedz
Nie dość, że są Liam, Mia, Malika, Ruben, Nikolina, Andrea, Chloe (wymawiane tak, jak się pisze)


@drobne_na_taryfe: w ekskluzywnym prywatnym przedszkolu mogą być dzieci z mieszanych małżeństw, sporo takich w Polsce. A to, że przedszkolanka nie potrafi wymówić poprawnie imienia, które ma na liście dzieci to jest osobna bajka.

Jak chcesz kisnąć, to przejdź się do przedszkola państwowego, w którym pierwszeństwo przyjęć mają dzieci samotnych rodziców i te z trudną
  • Odpowiedz
przedszkole pod oknami to jeden z moich gorszych koszmarów


@dondon: przypomniałeś mi sąsiada z byłego już mojego osiedla: dwa rzędy bloczydeł, w studni między nimi upchnięty plac zabaw dla dzieci oraz osiedlowy minibasen (kryty). Mieszkania tamże kupowało się na etapie wczesnego stadium budowy, gość specjalnie wybrał mieszkanie z dala od placu zabaw i przedszkola, bo jak twierdził, pracował w domu (w czasach, gdy o HO nikomu się nie śniło) i
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe: wykop cały czas na kursie, pogarda dla ludzi znormalizowana już dawno temu, a gardzenie i nabijanie sie z przedszkolaków za ich imiona właśnie na tapecie i niedługo już będzie czymś codziennym... żal mi was ludzie xD
  • Odpowiedz
Chloe (wymawiane tak, jak się pisze)


@drobne_na_taryfe: ogólnie wszystkie te imiona co podałaś w Polsce to wieś ale to, to szczyt wiesniactwa. Polaczki jak zwykle zakompleksione ale za to bez wykształcenia xD
  • Odpowiedz
@MechanicznyTurek: to zależy. Ja patrzę przez okno, jak widzę że to dzieciaki z mojej ulicy i okolicznych, zostawiam. Jak widzimy z sąsiadami smrody z innych miejsc + śmiecą, głośno puszczają muzykę, krzyczą, to ich gonimy. Dwa lata temu latem wylałem na nich z 2 piętra wiadro wody. Momentalnie się ogarnęli.

Sorry, ale są miejsca do zabawy i o ile mogę tolerować dzieci z mojego terytorium, tak jak ich rodzice tolerują
  • Odpowiedz
@uirapuru

wykop cały czas na kursie, pogarda dla ludzi znormalizowana już dawno temu, a gardzenie i nabijanie sie z przedszkolaków za ich imiona właśnie na tapecie i niedługo już będzie czymś codziennym... żal mi was ludzie xD


Czy to tata Chloe tak jak się pisze?
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe: dla dzieciaków takie imiona będą normalne, dziwne dla nich będzie Marcin, Przemek, Kasia czy Magda. Nasi dziadkowie też mieli imiona które już nie występowały tak często w pokoleniu rodziców. Z tym jest jak z modą czy muzyką, każde pokolenie ma swoje cechy.
  • Odpowiedz