Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć!

Mam do Was pytanie i nie ukrywam, że liczę na jakieś ciekawe podpowiedzi i pomysły, które być może uda mi się zrealizować.

O co chodzi?
Aktualnie pracuje w branży, gdzie powiedzmy mam dla siebie dziennie jakieś 2-4h. Za zgodą przełożonych, bo jak zrobie swoje mogę ogarniać prywaty. Ale muszę być fizycznie w pracy. I teraz najważniejsze.. Chciałbym się rozwijać w jakimś kierunku. A nie mam kompletnie pomysłu i słabo u mnie z samozaparciem :/ Próbowałem nauku #swift do robienia aplikacji na sprzęt Apple, ale poległem. Myślałem o nauce #davinci do obróbki video ale też nie wiem za bardzo od czego zacząć, ani nie mam surowego materiału. Zastanawiałem się też nad angielskim ale tutaj też jest tak dużo różnych opcji. Bo podstawy znam ale bez certyfikatów żadnych. Kiedyś bawiłem się w VBA Excel ale aktualnie, rzadziej używam excela i nie mam potrzeby na rozwijanie tego też bo brak zastosowań.

Podpowiedzcie proszę co można ogarniać na kompie, żeby iść w rozwój jakiś zdolności? Wiadomo, że nie wszystko mi siądzie ale może popróbuje kilka rzeczy i coś mi się spodoba. Tak naprawdę każda podpowiedź będzie cenna. Może jakiś link do toturiali na YT z którego sami korzystaliście, albo stronka itp.

Dzięki i miłego dnia!

#praca #pracbaza #rozwojosobisty #pytanie #motywacja #kariera



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
  • Odpowiedz