Wpis z mikrobloga

#krakow #fryzjer

Mircy, gdzie iść do fryzjera/stylity, który porządnie ogarnie włosy mniej więcej długości 10-12 cm. Błąkam się od od roku po różnych zakładach tanich i drogich i nie mogę znaleźć. Polećcie coś bo już tracę nadzieje.

1) Długo chodziłem do podobno najlepszego w Krakowie drogiego, ale raz że ceny zaczęły się robić naprawdę niepoważne, to najgorsze, że zaczął mnie strzyc na jedno kopyto 3x mówiłem jak chce mieć zrobione i za każdym razem zwracałem uwagę i tłumaczyłem jak chce, żeby było inaczej niż wcześniej, a wracałem z tym samym oklepanym geometrycznym nijakim stylem przylizanym pastą.

2) Kilka razy byłem o młodych Ukraińców co dopiero otworzyli zakład na początku było względnie fajnie, ale ekipa zaczęła szybko rotować i zrezygnowałem, bo chce pracować z jednym fryzjerem, a nie co chwilę zastanawiać się czy akurat dostane jakieś stażystę co akurat był najtańszy na rynku pracy

3) Z braku terminów trafiłem też na tańsze opcje i do tego nigdy nie wrócę, skill pracowników kończył się na objechaniu boków maszynką i jak przyszło do pracy na "górą" to się modliłem, żeby nie speidolił jeszcze bardziej niż przypuszczałem, że to zrobi widząc jak zaczynał prace
  • 7
  • Odpowiedz
@skruszony: Nie pomogę, bo nie jestem z Krakowa, ale w Warszawie ten sam problem. Nie ma sensownego stylisty, nie ważne czy płacisz 60zł czy 260zł #!$%@?ą cię stockowo i nawet nie zaproponuja czegos sensownego do kształty głowy/twarzy
  • Odpowiedz
@skruszony Lukasz @ Master Chair - Sandra Chiantis na Stachowskiego. Co prawda ten przybytek chwali się głównie fryzurami glamour dla pań, ale gość zna się na rzeczy. Możesz sie umówić i zobaczysz czy da radę.
  • Odpowiedz