Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy też tak macie, ale coraz częściej zaczynam odbierać konserwatyzm łykopków jako lekkie upośledzenie umysłowe. A najlepsze jest to, że kolejny kuc kolejny raz daje się nabrać na gówno-pisowską gadzinówkę.

#codziennykonfiarz #cosipi #bekazprawakow #polityka #ukraina #czechy #neuropa
Kryspin013 - Nie wiem czy też tak macie, ale coraz częściej zaczynam odbierać konserw...

źródło: Screenshot 2024-05-16 at 10-37-06 To ten sam prezydent Czech nad którym tak spuszczali się fajnopolaki ... (@Cosipi)

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
Nie wiem czy też tak macie, ale coraz częściej zaczynam odbierać konserwatyzm łykopków jako lekkie upośledzenie umysłowe.


@Kryspin013: Osobiście nigdy nie odbierałem tego inaczej, chociaż faktycznie ostatnio poziom głupoty prawakopiteków zaczyna niepokojąco #!$%@?ć poza skalę. Tam jeden gościu rozpruł dupę że lewactwo postrzeliło Fico bo jest prawicowcem, no #!$%@?, przecież to trzeba mieć sieczkę pod kopułą XD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Standardowy przykład "To co piszą nie może być nieprawdą, przecież piszą dokładnie to co ja uważam". Kuce/korwinisci/konfiarze od lat (niestety 9 lat temu sam się na to też łapałem) sie na to łapią i łykają PiSowskie spiny.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kryspin013:

@HrabiaTruposz


Nie to co wykopkowe lewactwo, które wczoraj darło mordy, że pis rusofobiczny, imigranci na granicy umęczeni, a Polacy sprzedali się za 500+, aż tu nagle, ni z tego, ni z owego myyyk narracja o 180 stopni, a jak jakiś śmieć, śmie śmieć to znaczy, że pisowiec, prawak i choolera wie co jeszcze.


@eduardo-garcia:
Kryspin013 - >@Kryspin013:
@HrabiaTruposz

Nie to co wykopkowe lewactwo, które wczora...
  • Odpowiedz
@Kryspin013: tylko ten gość ma właśnie to na myśli co w tytule. Nie ma scenariusza że Rosja sie wycofuje, przeprasza, naprawia szkody po pokojowym zakończeniu konfliktu. Jemu właśnie chodzi o to żeby Ukraina poszła na ustępstwa terytorialne. Nie musi wcale tego wprost powiedzieć żeby było wiadomo o co chodzi.
  • Odpowiedz