Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy też tak macie, ale coraz częściej zaczynam odbierać konserwatyzm łykopków jako lekkie upośledzenie umysłowe. A najlepsze jest to, że kolejny kuc kolejny raz daje się nabrać na gówno-pisowską gadzinówkę.

#codziennykonfiarz #cosipi #bekazprawakow #polityka #ukraina #czechy #neuropa
Kryspin013 - Nie wiem czy też tak macie, ale coraz częściej zaczynam odbierać konserw...

źródło: Screenshot 2024-05-16 at 10-37-06 To ten sam prezydent Czech nad którym tak spuszczali się fajnopolaki ... (@Cosipi)

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia: zaraz, zielonka co ciągle spamuje o Tusku? Wątpliwe. To za mało, abym teraz zaczął szukać i czytać od nowa badania, ale mogę dac w miarę znaną statystykę, która w jakimś tam stopniu potwierdza co napisałem wcześniej.

Wykształceni są znacznie bardziej liberalni od konserwatystów. Im wyższy poziom wykształcenia w grupie, tym mniejszy odsetek konserwatystów w tej grupie (6% pośród naukowców). Im wyższe wykształcenie, tym średnio wyższy IQ.

No i teraz
  • Odpowiedz
@TeBerry:

xDDDDDDDDDDDD

Chłopie, gdybyś chociaż oparł się o mury uczelni, rozpocząłbyś od jakiejś definicji konserwatyzmu i liberalizmu, bo bez tego to tylko kolejny wysryw bez żadnej wartości. O podejściu: "mam w domu, ale nie pokażę" nawet nie wspomnę, bo to totalna piaskownica. Nie, żebym się spodziewał po tym portalu czegokolwiek więcej, ale wciąż śmieszy. ()
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia: Przecież wcześniej wyraźnie napisałem, że nie zamierzam się produkować dla takich jak ty, a teraz oczekujesz elaboratu. Dałem ci w mojej poprzedniej odpowiedzi wystarczająco dużo, abyś mógł to znaleźć za pomocą Google. Wliczając jaką definicją posługiwały sie te statystyki. Bo są różne, ale zazwyczaj podobne. No i coś czuje, że jesteś jednym z tych konserw od "to nie jest prawdziwy konserwatyzm"
  • Odpowiedz
"Ja mam fajniejszą łopatkę, ale nie pokażę!!!1"

Jeszcze raz. Ośmieszasz się i szczerze mówiąc, o to mi właśnie chodzi. Dziękuję!

Przecież to jest upośledzenie. Robili nawet o tym multum badań.


MULTUM
  • Odpowiedz
"Ja mam fajniejszą łopatkę, ale nie pokażę!!!1"


@eduardo-garcia: No bo tak jest. Dałem ci wskazówki, abyś znalazł łopatkę, ale na więcej nie licz. Jestem na wykopie już od 7 lat. Za dużo miałem przypadków, że się naprodukowałem, bo myślałem, że konstruktywna dyskusja, a potem taki #!$%@?. Jesteś trollem co ciągle spamuje o Tusku. Powinieneś się cieszyć, że w ogóle ci odpisuje.
  • Odpowiedz
przecież konserwy zawsze są do tyłu jeżeli chodzi o rozwój. Sama nazwa wskazuje że wolą tkwić w swoim i się nie ruszać włączając w to rozwój umysłowy.


Ośmieszasz się po prostu udowadniając, że nawet nie rozumiesz definicji konserwatyzmu. Podkreśliłem ci najważniejsze słowa, żebyś nie musiał przegrzewać zwojów.

@CebulowyKrul:
eduardo-garcia - >przecież konserwy zawsze są do tyłu jeżeli chodzi o rozwój. Sama na...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
@TeBerry:

Twierdzisz, że istnieje multum badań potwierdzających, iż konserwatyzm to upośledzenie. Poproszę o jedno takie badanie i usuwam konto. Masz moje słowo. Możesz nawet nie podawać badania, a kod ICD-10 jeśli w ogóle wiesz co to jest. Zapraszam. Uratujesz wykop jednym postem.
  • Odpowiedz
noo, w szczegolnosci "tradycja" i "obrona starego porzadku" mówi o ich progresywnosci


ale progresywność to nie jest żadna bezwzględna wartość. Poza tym you've missed the point. Konserwatyzm dotyczy właśnie sfery WARTOŚCI, a nie rozwoju jako takiego. WAR TO ŚCI. Już któryś raz to widzę na wykopie i chce mi się parsknąć śmiechem. To tak jak kilka dni temu tłumaczyłem jakiemuś kolesiowi, że komunizmu nie tworzyły prawaki. Serio. To jest właśnie poziom dzieciaków
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia: Ciekawe, czyżbyś miał jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Wcześniej już wyjaśniłem, że mówiąc o upośledzeniu miałem na myśli to, że konserwatyści są statystycznie głupsi, czy raczej stanowią głupszą połowę społeczeństwa.Więc dlaczego teraz oczekujesz, że znajdę badanie, które określa ~50% ludzi jako upośledzonych? Głupota, czy kiepskie wykształcenie nie jest upośledzeniem w naukowym znaczeniu tego słowa.
  • Odpowiedz