Wpis z mikrobloga

  • 6
konfederacja największe zło


@varres: dlatego, ze chcieli by pacjent mogl z lekarzem sie dogadac? Czy dlatego, ze chcieli podniesc kwote wolna od podatku do 60k?
  • Odpowiedz
@93michu93: przecież to jest #!$%@? bez sensu poprawka xD a jeśli ktoś chce być w polsce psychiatrą, ale nie leczyć polaków, to nie może, bo konfederosja się boi języków obcych xDD
  • Odpowiedz
  • 0
przecież to jest #!$%@? bez sensu poprawka xD a jeśli ktoś chce być w polsce psychiatrą, ale nie leczyć polaków, to nie może, bo konfederosja się boi języków obcych xDD


@murdoc: ale co ty typie piszesz? xD
Przeciez oni do szpitali wzieli lekarzy z Ukrainy, czesto z duzo nizszymi umiejetnosciami jak lekarze z PL.
Jesli ktos nie gada po polsku i chce sobie otworzyc prywatna przychodnie bez kontraktu z NFZ
  • Odpowiedz
@44kr: ja lewak? XDDD to żeś #!$%@?, po prostu po rozpoczęciu wojny na Ukrainie postawiłem się po dobrej stronie i zwalczam kacapstwo i głupotę z tym związana
  • Odpowiedz
@44kr: ale stary, ja mieszkam w polsce, płacę podatki, ale też unikam współpracy z polakami i robię dla firm ze strefy euro i mam w piździe wasze prawackie kocopoły xD

i lekarz też może. a wy będziecie płakać bo JAK KTOŚ ŚMIE NIE MÓWIĆ W JĘZYKU SZLACHTY, KTÓRA SPRZEDAŁA POLSKĘ POD ZABORY xD #!$%@?ć ten #!$%@?ł3k i ten język mordo
  • Odpowiedz