Wpis z mikrobloga

Na łokciu to jak będziesz rozwijał to będzie ci się właśnie plątał, jak zwijasz luźny przewód to zbierasz go "pętlami".


@slec22: na lokiec najlepiej nawijac kabel po jego wyprostowaniu i zeby wolny koniec mogl sie odwijac swodobnie, wtedy ladnie sie zawija ale nie zawsze moze byc na to miejsce
  • Odpowiedz
@Shamson:

Oczywiście wytłumaczyłeś mu, że #!$%@? i pokazałałeś jak zrobić to dobrze? Bo przecież tak zrobiłeś? A nie wrzuciłeś tylko zdjęcię, żeby #!$%@?ć się, że te młode to nic nie umio?


Po setnym tlumaczeniu jak sie robi cos co kazdy powinien wyniesc z domu juz sie nudzi i tylko wstawiasz zdjecie na wykop
  • Odpowiedz
@Shamson: dobra już #!$%@? nie przesadzaj. Ja rozumiem tłumaczyć jakieś bardziej skomplikowane rzeczy, ale nie #!$%@? nawinięcie kabla na bęben. Już samo w sobie polecenie mówi jak to zrobić - na bęben, nie obok bębna
  • Odpowiedz
@niemamnaimiepszemek: pamiętam jak w technikum miałem praktyki i kierownik w "Zbyszko" spytał się czy kiedykolwiek używałem wiertarki bo po poprzedniej ekipie jaką miał bał się nam dawać xD
To było zabawne dopóki kolega nie rozwalił sobie ręki nożem do tapet xD
Ale co sie pośmialiśmy to nasze
  • Odpowiedz
@niemamnaimiepszemek rok temu musiałem ściągnąć kota z drzewa, poprosiłem męża sąsiadki o potrzymanie drabiny, na której końcu ją będę. Wchodzę na samą górę, ta niezbyt stabilna, a koleś stoi pod nią i trzyma do siebie… 10 lat różnicy i niby złota rączka od aut i remontów jest z niego….
  • Odpowiedz