Wpis z mikrobloga

Żyję :D Pobudka aż za wcześnie, kobieta rano mi z suszarką wyjechała, przez co urwała trochę snu. Do rzeczy.

Wczoraj żułem około 300-400mg korzenia, 10 minut żucia po czym połknąłem. 2,5 godziny później poszedłem spać.

To było bardzo dziwne, pierwszy raz miałem coś takiego, wrażenie, że budzisz się co 5 minut. Ciężko to opisać jak właściwie każde sny :D

Całą noc miałem wrażenie, że śpię tylko w połowie, wydawało mi się, że co 5 minut się budzę, szczerze mówiąc dość nieprzyjemne uczucie. Może mój mózg chciał wejść świadomie w sen ale przy tej próbie całe ciało się przebudzało?

Podejrzewam, że kilka z tych wielu fake-pobudek była w śnie, ale jakoś tego nie potrafiłem wykorzystać.

Więc dziś nie było snów w hd, miałem tylko krótkie mało schematyczne (coś o kosmosie, coś o pisaniu testu na egzaminie, nic szczególnego).

Podejrzewam, że sam korzeń daje efekty, ale żeby one były jeszcze lepsze trzeba dołożyć do tego trening.

Tak więc cel na dziś -> porobię sobie testy rzeczywistości, zapiszę w dzienniku snów to co udało mi się zapamiętać, wieczorem 2h przed snem znowu pożuję korzeń (troszkę większa dawkę), zapuszczę sobie hemi-sync i pomedytuję z 20-30 minut.

Zdam następną relację w momencie kiedy będą widoczne naprawdę jakieś magie, smoki, cuda. Podejrzewam, że będzie to z piątku na sobotę, ponieważ wracam do domu i w końcu w wygodnym łóżku na spokojnie się wyśpię bez wcześniejszego budzenia.

Korzeń kupiłem w magicznym ogrodzie, 5g za 25 zł.

@Gacrux: @milczmen: @PITSTOP: @czarny002: @brrrum: @kickek: @Sixzeroeight: @headbucket: @goodidea: @silent_digger: @bewuce: @tombak: @Zarov: @blackvanilla: @shymon: @Windmark: @Szczypiornista666: @bouli00: @Husi: @mimol: @only: @Dawidinho8: @introligat0r: @bercik999: @kessubuk: @JaxGW:

#sen #afrykanskikorzensnow #swiadomysen #narkotykizawszespoko
  • 44
To było bardzo dziwne, pierwszy raz miałem coś takiego, wrażenie, że budzisz się co 5 minut. Ciężko to opisać jak właściwie każde sny :D


Całą noc miałem wrażenie, że śpię tylko w połowie, wydawało mi się, że co 5 minut się budzę, szczerze mówiąc dość nieprzyjemne uczucie. Może mój mózg chciał wejść świadomie w sen ale przy tej próbie całe ciało się przebudzało?


Podejrzewam, że kilka z tych wielu fake-pobudek była w