Wpis z mikrobloga

Tak jak przy wyborach parlamentarnych PiS nie potrafił przytoczyć żadnej sensownej afery w wykonaniu rządów PO i musieli się ratować np. aferą Amber Gold (która przecież nie była żadną aferą polityczną tylko zwykłym oszustwem finansowym jakiegoś gościa i pis próbował to jedynie nieudolnie przypiąć do polityków) - była ona na 4 miejscu największych afer. Na 3 miejscu była afera zegarkowa xD bo minister zapomniał wpisać zegarka za 20k do oświadczenia majątkowego, gdy ministrowie PiS zapominali wpisywać np. wilii na wsi (udając, że to stodoła). Na 1 miejscu była afera hazardowa, co ma już jakiś sens, przy czym nawet nie doszła do skutku ze względu na jakąś samokontrolę rządu (za PiS byłaby mobilizacja TVP na całego i wybielanie). No ale nie o tym...

Po latach rozpasania posłów, ich żon, rodzin i znajomych na państwowych stołkach, największą aferą jaką są w stanie wyszukać pisowcy jest to, że polityczka została ministrem odpowiedzialnym za kontrolę spółek skarbu państwa xD No to faktycznie gruby nepotyzm musi się tam dziać xDD

Swoją drogą kolega @N331 jeśli dobrze pamiętam jest znanym trollem z tagu wojna, bardzo aktywnie krytykującym Ukrainę w pierwszych dniach wojny. Cóż za zmiana zainteresowań (ale tagi odruchowo te same).

#polska #polityka #bekazpisu #bekazprawakow
kishibashi - Tak jak przy wyborach parlamentarnych PiS nie potrafił przytoczyć żadnej...

źródło: n331

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Swoją drogą kolega @N331 jeśli dobrze pamiętam jest znanym trollem z tagu wojna, bardzo aktywnie krytykującym Ukrainę w pierwszych dniach wojny. Cóż za zmiana zainteresowań (ale tagi odruchowo te same).


@kishibashi: Dostał jeden schemat wpisów od kierownika farmy trolli, więc leci na nim od ponad 2 lat.
  • Odpowiedz
Swoją drogą kolega @N331 jeśli dobrze pamiętam jest znanym trollem z tagu wojna, bardzo aktywnie krytykującym Ukrainę w pierwszych dniach wojny. Cóż za zmiana zainteresowań (ale tagi odruchowo te same).


@kishibashi: ale na to dowodu już nie masz. I nie znajdziesz, bo to fałszywe oskarżenie i po prostu manipulujesz.

Gdy w rzeczywistości mam pogląd, że trzeba wspierać Ukrainę. W tym wysyłając nasz sprzęt wojskowy. I jestem za, by resztę radzieckich pojazdów
  • Odpowiedz
  • 1
@surlin:

Trzy sekundy i robisz z siebie idiotę, bo linkujesz coś co potwierdza to co napisałem. Klikamy w ten link i...

Na drugim miejscu jest

Afera Amber Gold – usilnie zamiatana pod dywan


xDDD

PO-PSL było tak zdegenerowane, że trzeba im przypiąć aferę Amber Gold, będącą dziełem przestępcy, który nie był nawet związany z polityką i wmawianie ludziom, że usilnie ktoś ją chciał zamiatać pod dywan, choć winni zostali skazani. Szczególnie
  • Odpowiedz
  • 2
Nie raz krytykowałem PiS. Co nie znaczy że można założyć różowe okulary uśmiechniętej Polski i nie patrzeć na to co robi rząd Tuska. Bo urwała nam atom i CPK.


@N331: piękna pisowska narracja, prawie się wzruszyłem. Nie popieram pis, ale...
  • Odpowiedz
@surlin: wystarczy trzy sekundy, żeby trafić na wysryw z wpolityce? Zajebiście

@zjadlbym_kebaba: Szukałem afer i pierwszy link. Nic specjalnego.

Kolejne afery to w znacznej mierze opinie, a nie afery, tezy, o małym pokryciu w rzeczywistości, jak np. "Próba doprowadzenia LOT do upadłości".

@kishibashi: Nie wnikałem w treść artykułu. Wyświetlił mi się link, kliknąłem, patrzę długa lista - i tyle. Chciałem pokazać, że nie masz racji sugerując, że było ich
  • Odpowiedz
  • 0
@surlin:

Szukałem afer i pierwszy link. Nic specjalnego


A przyszło Ci do głowy kiedyś żeby przeczytać to co linkujesz?

Nie wnikałem w treść artykułu. Wyświetlił mi się link, kliknąłem, patrzę długa lista - i tyle. Chciałem pokazać, że nie masz racji sugerując, że było ich kilka.


Przecież to jest kwintesencja problemu o którym pisze. Przeciętny i mało inteligentny człowiek robi "kliknąłem, patrzę długa lista - i tyle".

Chciałem pokazać, że nie
  • Odpowiedz