Wpis z mikrobloga

@matihax uważam, że jeśli chłop wypuszcza się na drogę takim stworem zdaje sobie sprawę jakie to #!$%@? i zdaje sobie sprawę, że musi uważać na bombelki wbiegające między bierznik. Zajawek motoryzacyjnych nie można tłamsić, nikt nie hejtuje guwniary z paletkom dlaczego ma się tyrać typa, którego życiem jest wdychanie benzyny i smarów. Wypadki to monotonia, niepodparta pewność siebie na drodze, zmęczenie, rutyna - bo zawsze się mieszczę na wąskiej drodze z
  • Odpowiedz
@matihax: to może pilnuj swoje dzieci. Jak mój kot wpadnie pod auto to nie będę winił kierowcy. A nie, zapomniałem że teraz jest ten trend "wszystko wina samochodziarzy".
  • Odpowiedz
@matihax: W USA takie auta to normalność i nikt nie robi o to problemu, ale oczywiście w wyregulowanej Europie trzeba się przyczepić o jakość śrubki przy osłonie silnika lub wielkość opon względem auta. Jakby takich "prawilnych" ludzi przenieśli do Stanów, to by się za głowę złapali kto na coś takiego pozwala.

Wiedziałeś o tym, że w Stanach nie trzeba mieć przykręconego korka do butelki, a co gorsza - mogą wjechać
  • Odpowiedz
@matihax nie jestem fanem 4x4 ani monster trucków ale ten projekt mi się podoba. W życiu trzeba mieć fantazję, mając dzieci łatwo o tym zapomnieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@matihax: w suvie tez nie widać co masz 2m przed sobą, czy powinny być zakazane bo dziecko moze wyskoczyć przed niego? Przed normalny samochod tez może wyskoczyć dziecko, tez powinny być zakazane. Wogole dzieci tez powinny być zakazane. A #!$%@? życia też zakazać.
  • Odpowiedz
@matihax:

Kto takie gówno wpuszcza na publiczną drogę?


Jest zarejestrowany (najprawdopodobniej jako SAM), ubezpieczony, może więc w pełni legalnie jeździć po
  • Odpowiedz
@matihax: typowy przykład odpieluszkoweg zapalenia mózgu. Włożyłem 🍆 w 🥟 i wyszło z tego dziecko, więc cały świat musi się dostosować do tego życiowego osiągnięcia.

Mam nadzieję, że mi tak nie odwali bo to zwyczajnie żenujące.
  • Odpowiedz