Wpis z mikrobloga

Udowodnione w USA


@masz_fajne_donice: Moze i udowodnione w USA, ale niekoniecznie aplikuje się na rynek EU, gdzie konstrukcja tirów jest zupełnie inna (płaski przód) jak i wymogów odnośnie systemów bezpieczeństwa. Nie zdziwilbym sie gdyby ten wynalazek przywedrowal z usa i jakos w ten sposob sie udalo zarejestrowac. Albo jakis staszek pomogl zalegalizowac i podobic kwity.

a o strefie zamieszkania słyszałeś
  • Odpowiedz
@vieniasn To teraz prownaj sobie to że ten oryginalny pojazd nie miał chociażby nosa maski i kabina nie byla 2 metry nad ziemią xD dosłownie sam się orasz

Poza tym demonem bezpieczeństwa to to nie jest i dlatego odchodzimy od takich pojazdów których już nie widać na drogach w imię bezpieczniejszych - ale nadal ta kabina ma o wiele lepsza widoczność i została dopuszczona do ruchu zgodnie z jakimiś przepisami. To
  • Odpowiedz
@Szalom ale ja właśnie nic nie bronię wystarczy poczytać XD
mnie tylko bawił argument ojciec trojaczków jakby to świat miał się podporządkować bo po co pilnować dzieci i ciekawi mnie legalność tego pojazdu czy to przechodzi przeglądy i jak to wygląda
nie da się wykluczyć że to 100% legalna konstrukcja
  • Odpowiedz
Nawet by nie zauważył wybiegającego dziecka na drogę. Jako ojciec trojaczków powinno się to zezłomować na koszt kierującego.

Gardzę blachosmrodziarzami.


@matihax:
Ja dodatkowo gardzę osobnikami, którzy nie potrafią pisać poprawnym językiem, a jednak to robią.
Tylko trojaczków żal...
  • Odpowiedz
@matihax: od x lat nikomu nigdy nie przeszkadzał tymczasem wykopek z trujkom horych bombelków ze wzrostem 168 cm: ON ZABIE NIE MOJE BOMBELKI xDDDDDDDD Powiedz po prostu że masz kompleks i tyle xD
  • Odpowiedz
@piekuo:

przegląd techniczny zrobiony bez patrzenia na auto albo w ogóle nie zrobiony


Jeśli nadkola zakrywają koła to przejdzie przegląd. Na 90% normalnie przeszedł przegląd, bo się kiedyś interesowałem co potrzeba, bo sam w jednym samochodzie mam duże koła
  • Odpowiedz
Społeczeństwo nie polega na lekceważeniu bezpieczeństwa wszystkich dookoła.


@matihax: Szkoda, że społeczeństwo (większość ludzi) w rzeczywistości polega na tym lekceważeniu i zezwala na rozpłód, w wyniku którego powstają ludzie w niebezpiecznej dla nich rzeczywistości, którzy stanowią zagrożenie dla innych.
  • Odpowiedz