Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

no ale niestety mieszkam z rodzicami i zostaje ręka


@KhalTanio: ubierz, pokaż rodzicom i powiedz że mało mówi bo nieśmiała a członków nie ma bo na grupie inwalidzkiej.
  • Odpowiedz
@kabotyno:

czyli kręcą cię kobiety po amputacji rąk i nóg a najlepiej bez głowy, by krwa nie gadała w trakcie przypadkiem

Pewnie brak możliwości złapania syfu go kręci jak i statystyki fałszywych pomówień o gwałty i eksmisje na życzenie zgadnij z której tylko płci są zawsze Ciekawe czemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@apfi: ale przykrywasz te kikuty po amputacji tak że wystaje tylko dupa spod kołdry? Bo jednak trochę creepy walić taki kadłubek. Taka pełnowymiarową lalką to bym nie pogardził ale trzeba dać ze 6k. Na razie oculus+fleshlight robi robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@navaare no wiadomo, każdy mężczyzna jest pomawiany o gwalt. Albo chociaż 90%. Albo przynajmniej znasz wiele takich przypadków osobiście.

Bo to przecież nie są pojedyncze sytuację w skali 40milionowego kraju, prawda? Prawda?

A choroby weneryczne się leczy. Wyjątkiem jest aids którym nie zarazisz się przez przypadek i w ogóle ciężko go uznać za chorobe weneryczna. Ale żeby nie ruchać, bo istnieje 0,1% szansy, że przez tydzień będziesz łykać tabletki to XD

@
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238:

Zobacz jaka jest skala rozwodów cuckoldStanie polskim i to nazywasz ułamkiem procenta?

Wystarczy że ma się kolegów po rozwodach, ludzie wysoko sytuowani i wszystkie chwyty razem z oskarżeniami o gwałty i pedofilie dozwolone, wiadomo w cuckoldStanie z której strony takie zagrywki w procesach rozwodowych powstają, z jedynej tej honorowej jak zawsze, albo pojawiła Ci się wśród znajomych goldDiggery/samotna matka z ich zaj@biste "psyche" z p0lkowym mindSetem ile masz mieszkań ile
  • Odpowiedz
@navaare: bla bla bla po pierwsze jestem kobietą, po drugie od 8 lat jestem w związku.

Zdarzają się pewnie trudne rozwody, ale nadal koniecznie chcesz je rozciągnąć na całą populację.

Ilość rozwodów sama w sobie nie ma znaczenia, bo większość przebiega pokojowo. Poza tym to, że ktoś się rozwiódł nie znaczy, że żałuje związku. Czasem ludzie po prostu przestają się dogadywać i każdy idzie w swoją stronę. Gdyby to była taka
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238:

bla bla bla


Typowe babskie reagowanie na argumentu ble ble ble BO JA JESTEM w związku i wszystko jest ok wkoło i mam rację najwyższą ponad wszystko tak?

Niemniej państwo z wyrokami i praktyką prawodawstwa w tyłek włazi babom na każdym kroku

Jak zwykle najwięcej do powiedzenia o relacjach damska męskich ma ktoś, kto w nich nie bywa.

jak zwykle kwiczą najwięksi beneficjenci obecnego stanu czyli baby gdy zaczyna się
  • Odpowiedz
@navaare: dlaczego nie będąc nigdy w związku uważacie się za kompetentnych by uczyć innych o relacjach damsko męskich? Przecież wiesz tylko tyle ile usłyszałeś od innych prawiczków którzy usłyszeli to od innych prawiczków lub sobie wymyślili.

Ludzie po rozwodach nie żałują, że byli w związkach. Polecam kiedyś zapytać o to (jeśli w ogole znasz chociaz jednego rozwodnika).
  • Odpowiedz
@navaare: jeżeli ktoś kiedykolwiek był w związku gdzie kochał i był kochany, to jest to tak wspaniałe uczucie otulające całą twoją duszę puchatą kołderką, że nigdy nie będzie już chciał być sam.

Posiadanie psa też się "nie oplaca". Taka samo granie w gry komputerowe. Ale nie przekonasz ludzie do tego, żeby przestali.

Związek jest przyjemny nawet jeśli się skończy.

Tak samo jak jedzenie. Czasami ma się sraczkę po niektórych potrawach ale
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238: Jesteś za głupia żeby Ci cokolwiek tłumaczyć choćby dlatego że zeszłaś z tematu. Albo myślisz że jesteś superCwana bo jesteś w związku XD

Na Twoje nieszczęście wiem że polki nie są punktem odniesienia do czegokolwiek na świecie a już na pewno nie związków haha
  • Odpowiedz
@navaare: oczywiście. Najlepszym punktem odniesienia jest człowiek który nigdy nie był w związku. Jesteś największym ekspertem w temacie.

A najlepszym nauczycielem angielskiego jest człowiek który nie zna tego języka.
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238: Jesteś na tyle zbaraniała że nawet nie ogarniasz kto gdzie w czym nie był ale przyjmujesz wykładnie przeciwną na rękę

Nawet mi Cię nie żal a facetowi życia współczuję za kolejne 5-10 lat.
  • Odpowiedz
@navaare: oczywiście.

zbaraniała

za głupia

gówno mnie obchodzi

p0lkowy

cuckoldStan


I to tylko kilka ostatnich minut z tego wątku. Nieszczęśliwi ludzie nie powinni uczyć innych jak żyć, bo ewidentnie nie są w tym ekspertami. Frustracja i złość bije z każdego twojego zdania. Tak kończy samotny, opuszczony człowiek. Dlatego właśnie ludzie się żenią pomimo ryzyka. Żeby nie skończyć jak ty.
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238

Nieszczęśliwi ludzie nie powinni uczyć innych jak żyć, bo ewidentnie nie są w tym ekspertami.


Typowe wycieczki emocjonalne baby której jedyną wartością w życiu jest ocenianie ludzi przez pryzmat życia w związku haha

Ty nie masz innego celu poza związkiem i śmiesz pouczać co znaczy szczęście w życiu? Hahah]

Frustracja i złość bije z każdego twojego zdania.

Typowe indagowanie emocji jak jeden z głównych argument wypowiedzi na potwierdzenie racji Ale eksperckie
  • Odpowiedz