Wpis z mikrobloga

@conamirko: hmm nie widzę mimo wszystko w tym nic dziwnego. Ile lat ma mieć minister? 50? Sebastian Kurz byl kanclerzem Austrii będąc kilka lat starszym. Jak Sanna Marin była premierem FInlandii kilka last starszym to też każdy mówił, że superi w ogole. W tym wieku może mieć już spokojnie doświadczenie, choć wiadomo, że to PIS i tutaj nie ono decydowało raczej. No i w przeciwieństwie do Misiewicza miał wykształcenie.
  • Odpowiedz
@darino: narzekanie ze nie ma mlodych w polityce a jak sie pokazuja to jest narzekanie ze dzieci sie za to biora. (No z pominienciem tego ze mlodziezowka pis nie wykazuje zadnych przejawow zycia mozgowego, jedyne co to przeklepuja bezmyslnie wszystko co powiedza bossowie i przekaz dnia leci)
rownoczesnie mozna podac przykald ze stanow gdzie starzy tak sie przyssali do koryta ze wyglada to jak cyrk.
  • Odpowiedz
  • 15
@djtartini1: ja piszę o niej , w Pisie nie ważne czy 25 czy 70 tam nikt się nie nadaje na posła a co dopiero ministra.
Misiewicz w Monie to była największa obraza i obelga wobec wszystkich żołnierzy Wojska Polskiego . To był człowiek który obrzydził pracę tysiącom patriotów i dołożył cegiełkę do rozpadu i zwolnień ważnych ludzi . Nie ważne czy jest szpiegiem czy tylko pożytecznym idiotą nie zasługuje na Polski
  • Odpowiedz
@djtartini1: jak byłeś na studiach, to powinieneś wiedzieć, jacy ludzie, jakie mogą mieć wykształcenie. Dla dygresji, to on ma żonę po lingwistyce, która była wiceministerską od kosmosu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
. Dla dygresji, to on ma żonę po lingwistyce, która była wiceministerską od kosmosu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kolar1: a to standard- PSL miał wiceminister obrony katechetkę i sporo osób z POLSA było z PSL, kompletnie bez związku z kosmosem. W Pis to tym bardziej mnie nic nie zdziwi.
  • Odpowiedz