Wpis z mikrobloga

korek zablokował prawakowi butelke w dupie


@kamil-tumuletz: O gurwa nawet do postu z kretyńskim korkiem od butelki musiałeś politykę wcisnąć xD
Czyli według Ciebie przymocowane korki od butelek są lewackie? xD
Boje się spytać jak doszedłeś do tych wniosków
  • Odpowiedz
@LetMeStay: Oczywiście nie jest to problem z którym nie można sobie nie poradzić, ale jest to jakieś tam utrudnienie życia. Widzę tego następujące minusy:

1. Na przykład wersja zakrętki Muszynianki ciężko się zakręca po otwarci i takim nietypowym zamontowaniu tego korka.
2. Po oderwani korka (np. w wodzie z biedronki) zostaje wystający plastik i np. możesz się ty (lub twój kot) ukłuć. A w przeciwieństwie to muszynianki ten korek w wodzie
  • Odpowiedz
3. Jogurty to inna kategoria tego badziewia, bo tak jak pisał jakiś miras, jogurt zostaje na nakrętce i trzeba dokładnei wylizać wieczko bo inaczej spadnie ci na bluzkę lub spodnie.


@ShinpuTokubetsu: Potwierdzam, to byłem ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodajmy do tego fakt, że jogurty mają szerszą nakrętkę i są jeszcze mnie wygodne
  • Odpowiedz
gdyby tylko dało się obrócić butelkę np o 90 stopni.


@na_ulicy_maslo_trzaslo: też wkurza. Odkręcając korek zawsze go odrywam. Tak właśnie wygląda unijny socjalizm pod wezwaniem niemiec. Milion urzędników wymyśla debilne prawo, które obchodzisz w sekundę
  • Odpowiedz
@kamil-tumuletz: Ten korek generalnie wkurza większość ludzi, niezależnie od poglądów politycznych. TO, że śledzisz z zamiłowaniem tagi konfiarzy nie znaczy, że to jakaś zamknięta bańka informacyjna. I nie widzę nic złego w kręceniu sobie beki z jakiegoś kretyńskiego pomysłu który kosztował kupę kasy wiele firm bo musieli całe linie produkcyjne przeprogramować żeby te korki zmienić i jeszcze utrudnia to życie ludziom. Jest naprawdę masa problemów którymi UE mogła by się zająć.
  • Odpowiedz
@andbatros te wiekszość ludzi to jak policzyłeś? Ja widze tylko chochoła na którym jadą onuce krzycząc przy okazji jaka unia to zło xD

Nie mam w słowniku takich wyrazów żeby określić na jakim poziomie trzeba być idiotą żeby z powodu nakrętki sie zesrać publicznie - serio nie wydaje ci sie że na tym #!$%@? zdjęciu problem jest deczko przekoloryzowany? Nie czujesz sie zmanipulowany jak ostatni kretyn? To niedobrze.

Poczekajmy na zdjęcia noża
  • Odpowiedz
@LetMeStay: plastikowa butelka wytwarza od pyty mikroplastuku ktory potem jest wypijany(nie ma bardziej toksycznej rzeczy na swiecie niz mikro i nano plastik), nawet mam teorie ze to nie szczepionki na covid byly szkodliwe a wstrzykiwanie ich za pomoca plastikowych strzykawek aplikowalo sporo mikroplastiku ktory przedostal sie przez bariere krew mozg, stad bole glowy
  • Odpowiedz
@kamil-tumuletz: Przecież wiadomo, że zdjęcie jest przekolorowane i może sobie taki korek oderwać, albo obrócić butelkę. I generalnie idzie się przyzwyczaić tak jak do braku słomek plastikowych. W tym całym kręceniu beki z UE tak naprawdę chodzi o to, że zajmują się oni już takimi pierdołami które są upierdliwe dla ludzi, kiedy są inne poważniejsze tematy które nie tylko by były dobre dla środowiska ale i ułatwiły by ludziom życie. UE
  • Odpowiedz
@andbatros nie, to cherry picking, ue nie jest taka zła wcale, mikroplastik nie jest pierdołą ale można w ten sposób zmanipulować idiotów (o których mówi korwin że na ich głosy liczą) i przedstawić zachodnią europę w której żyjemy w niekorzystnym świetle.

Bo gdyby spojrzeć obiektywnie to już nie jest tak strasznie a nawet może się okazać że europa zachodnia jest najlepszym miejscem do życia - no chyba że za radą wilka kariere
kamil-tumuletz - @andbatros nie, to cherry picking, ue nie jest taka zła wcale, mikro...
  • Odpowiedz
@Camuflash ale co w tym utrudniajacego? Dla mnie to jest przekozackie, bo nie mam problemu z gubiaca sie nakretka. Zwlaszcza przydatne, gdy chcesz sie napic, a drugiej reki nie masz wolnej, by trzymac zakretke.
  • Odpowiedz