Wpis z mikrobloga

pomysłodawca tego gunwa powinien się w piekle smażyć


@o__0: nic lepszego unia nie wymyśliła. Od razu widać kto jest jeszcze blisko australopiteka na ewolucyjnej gałęzi i ma problem z kontrolą rąk xD Dziwnym trafem najczęściej to jacyś konfabulaci
  • Odpowiedz
@Camuflash ale co jeśli uważam to za pewne ułatwienie? Mogę sobie pić bez trzymania nakrętki w ręce, mogę komuś podać otwarta butelkę razem z nakrętką.

Ja widzę tylko ciągłych narzekaczy na jakąś pierdołę. I wiem na 100%, że znaczna część tych osób gdyby nakrętki od zawsze były mocowane, a z jakiegoś powodu zaczęli je robić łatwo odczepialne (by nie mieszkać różnych plastików albo coś) to by gadali jak to fajnie było z
  • Odpowiedz
@An-Dagda: spektakularne zwycięstwo nad chochołem którego sam postawiłeś xDD Nie wiem, mam zarost a jakoś potrafię się napić płynu z butelki żeby się cały nie up*erdolić. Może powinienem zacząć prowadzić jakieś warsztaty, albo napisać książkę xD
  • Odpowiedz
@LetMeStay: Wystarczy podczas picia odgiąć korek do tyłu palcem wskazującym. Nic się nie brudzi, nic nie drapie w mordę. Serio nie wiem z czym ludzie mają tu problem, to jest chyba takie #!$%@? się dla zasady xD
  • Odpowiedz
jeszcze lepsi są ci, co robią z takiej małej rzeczy problem


@Time-traveler: bo ta mała rzecz to jest objaw większego #!$%@?, to są takie małe cegiełki które dokładają się do tego że stajemy się coraz mniej konkurencji na świecie, my czyli Europa, przez debilną politykę sami sobie zafundowaliśmy kryzys energetyczny i tracimy znaczenie na świecie, prześcignęły nas Chiny, zaraz zrobią to Hindusi. Ludzie nie zdają sobie sprawę jak bardzo będzie tutaj
  • Odpowiedz
Wystarczy podczas picia odgiąć korek do tyłu palcem wskazującym. Nic się nie brudzi, nic nie drapie w mordę. Serio nie wiem z czym ludzie mają tu problem, to jest chyba takie #!$%@? się dla zasady xD


@HrabiaTruposz: Po prostu nie jesteśmy bezmózgimi lemmingami, które trzymają sobie korek palcem wskazującym. My po prostu wolimy tego nie robić.

A ty odciągasz ten korek i co masz z tego? Samą satysfakcję że pokonałes problem,
  • Odpowiedz
Nie wiem, mam zarost a jakoś potrafię się napić płynu z butelki żeby się cały nie up*erdolić


@VZee: Widocznie nie podrozujesz z cola i pijesz tylko ze szklanki albo z butelek ktore staly pionowo. Ewentualnie odrywasz plastik.

Ja tez potrafie tak napisac poradnik jak uniknac wypadku samochodowego - nie jechac.
  • Odpowiedz
@LetMeStay: mnie dodatkowo #!$%@? jak ludzie mieszają w to politykę. Nawet tu czytając komentarze, panuje jakieś dziwne przekonanie, że tylko prawakom się to nie podoba xD Bo jak pomysł lewacki, to na 100% wszyscy lewacy klaszczą i się cieszą, bo trzeba solidarnym być ze swoimi, nawet jak pomysł jest #!$%@?, to trzeba wspierać swoich ziomków i z uśmiechem mówić "super pomysł #!$%@?".

Tribal mentality. Najwyraźniej człowiek wyszedł z jaskini, ale jaskinia
  • Odpowiedz
Ja wiem, czytałem to samo o Europie już jakieś 15 lat temu i nic takiego się nie stało. A Chiny i Indie mialy już prześcignąć USA w 2020 roku.


@Time-traveler: no tak statystyki i dane kłamią xD https://www.imf.org/external/datamapper/PPPSH@WEO/EU/CHN/USA/IND

Nawet głowy EU wiedzą że jest bardzo źle i potrzeba radykalnych zmian by zmienić aktualny trend https://www.eunews.it/en/2024/04/16/draghis-report-holds-the-key-to-europes-future-competitiveness-radical-change-needed/ a u nas jak zwykle jak ktoś śmie krytykować EU, to musi być naziol. Klapki na
  • Odpowiedz
Po prostu nie jesteśmy bezmózgimi lemmingami, które trzymają sobie korek palcem wskazującym. My po prostu wolimy tego nie robić.


@cwlmod: To tego nie rób i już, jak dla mnie to możesz sobie tę butelkę nawet w dupę zapakować - tyle mnie to obchodzi.
Zza monitora każdy pierwszy do narzekania, ale jak trzeba wyjść z piwnicy i pokazać sprzeciw na ulicy to wielkim bojownikom o wolność nagle korki przestają przeszkadzać xD I
  • Odpowiedz