Wpis z mikrobloga

W sensie gdy idzie podanie do rudigera to joselu spalony. I on w tym momencie musi się wyłączyć z gry i chyba to się skasowało mu z chwilą gdy piłka znalazła się bliżej bramki niż on. Skoro VAR uznał to tak pewnie to interpretują @panmimoskok:
  • Odpowiedz
@panmimoskok: no i zobaczyłbym jeszcze to ujęcie z systemu var z linią i rzutem 3d, bo tylko przez chwilkę widziałem, czy na pewno dobrze to wymierzyli, bo tam jeszcze głową joselu mocno wisi
  • Odpowiedz
@balrog84 @balrog84

W sensie gdy idzie podanie do rudigera to joselu spalony. I on w tym momencie musi się wyłączyć z gry i chyba to się skasowało mu z chwilą gdy piłka znalazła się bliżej bramki niż on. Skoro VAR uznał to tak pewnie to interpretują @panmimoskok:

Co? Przecież to nie ma żadnego znaczenia, piłka idzie do rudigera i to on nie może być na spalonym, co z tego że joselu
  • Odpowiedz
@jogurt_wysokobialkowy: Nie twierdzę, że tam był spalony, interpretuje to identycznie jak ty. Szukałem po prostu jakiegokolwiek punktu, który mógłby budzić wątpliwość. Nie ulega wątpliwości, że w chwili podania do Rudigera, Joselu jest na pozycji spalonej i dopóki z niej nie zejdzie, nie może brać czynnego udziału w akcji, m. in. również np. nie może absorbować uwagi bramkarza. Tutaj nic takiego nie zaszło. więc to wyżej napisałem, pozycja spalona mu się skasowała,
  • Odpowiedz