Wpis z mikrobloga

#fallout #grypc #falloutmod #crpg #pcmasterrace #oswiadczenie #rpg
Jako weteran Fallouta opowiem, że dla mnie New Vegas jest najmniej ciekawą, najbardziej irytującą, najmniej spójną grą w tym uniwersum. Siakiś legion cezara, obdartusy w skórach, którzy niby sieją olaboga jakiś terror przy ich poziomie zrozumienia świata, irytujący robot kowboj który cię śledzi, pierwsze misje, jakiś żeton i te gekony... Nie uwierzyłem w ten świat i nigdy nie skończyłem tej gry. Przy trójce z dodatkami bawiłem się o wiele lepiej. Na czorta zmienili podświetlenie Pip-Boya na pomarańczowy?
<TakAleToTyDzwonisz.jpg/> Być może jestem upośledzony. Ale, ale...
Dla miłośników serii polecam Fallout Sonora. Izometryczny, klasyczny Fallout z usprawnieniami, fabułą taką se, ale Panie ten świat, czuć że ten świat żyje, jest spójny, twoje wybory mają znaczenie, a po każdym poziomie czujesz przypływ mocy. Zabawa na co najmniej 100 h. Jest spolszczenie, nie ma większych błędów i działa na Win11.
Zapraszam do pobrania i sprawdzenia:
https://drive.google.com/file/d/10qY5JKzUzr9MQD3JFl_gKaDJt-Wgj2jp/view?usp=sharing
Udostępniam wersję starszą FalloutSonora1.11, ale za to z 99% spolszczeniem oraz spolszczonym dodatkiem. Aby mieć spolszczenie osobny folder należy wkleić do ścieżki instalacji. Więcej info w pliku readme.txt.
marekantoniusz - #fallout #grypc #falloutmod #crpg #pcmasterrace #oswiadczenie #rpg
J...

źródło: kwh7g40iku171

Pobierz
marekantoniusz - #fallout #grypc #falloutmod #crpg #pcmasterrace #oswiadczenie #rpg
J...
  • 26
  • Odpowiedz
@Ochlapto owszem ale tam uczestnikami byli degeneraci, żule, mafiozi i ćpuny. New vegas masz tylko wewnątrz ładnych zadbanych pachnących cywilów xD nie ten klimat
  • Odpowiedz
@marek_antoniusz: Królu złoty... Widzę, że na przeciętnego nie trafiło. Jakie znasz inne dobre mody do Fallouta 1/2 ? Bethesda #!$%@?ła taką szopkę, że to się w #!$%@? nie mieści. Po co poprawiać idealną fabrykę... Ludzie grali w pierwsze części dla fabuły i popkulturowych gagów a nie grafiki.
  • Odpowiedz