Wpis z mikrobloga

  • 2
@d4wid musisz mieć jakiś silny kompleks odnośnie wykształcenia, skoro wmawiasz ludziom ich (rzekomy) niski stopień edukacji


@kogut_20: nie mam kompleksu.
Po prostu jak widzę takie prymitywne komentarze, to wiem, że ta osoba daleko z edukacją nie zaszła
  • Odpowiedz
@slawek887: Dla Wrocławia:

>. Na terenach przeznaczonych do użytku publicznego psy należy

prowadzić na smyczy, zaś psy należące do ras uznawanych za agresywne

oraz psy, które zachowują się agresywnie w stosunku do ludzi i innych

zwierząt, należy prowadzić na smyczy i w kagańcu.


6. Zwolnienie psa ze smyczy na terenach przeznaczonych do użytku

publicznego jest dozwolone:


1) na terenie ogrodzonych wybiegów dla psów;


2) w miejscach mało uczęszczanych przez ludzi


pod
  • Odpowiedz
Także masz z psem chodzić na smyczy po Wrocławiu.


@Darth_Gohan: No przecież sam wkleiłeś tekst, w którym wprost jest napisane, że nie zawsze XD

i też była dyskusja z jednym wykopkiem.


I pewnie też miał rację, a Ty się upierałeś przy swoimi mimo, że tej racji po prostu nie masz.
  • Odpowiedz
@slawek887 @Hmrogrz: no są furtki bo jakby było zapisane, że zawsze na smyczy to nawet za miastem gdzie nie ma ludzi by musiały być na smyczy co jest nielogiczne. Psiarze jak zwykle nie mogą zrozumieć, że ludzie nie chcą żeby psy były puszczane w centrum miasta bez smyczy i wykłócają się bo nie potrafią logicznie myśleć
  • Odpowiedz
Psiarze jak zwykle nie mogą zrozumieć, że ludzie nie chcą żeby psy były puszczane w centrum miasta bez smyczy i wykłócają się bo nie potrafią logicznie myśleć


@Wincyyyyj: To Ty nie potrafisz logicznie myśleć; nie sprawdzasz rzeczy, których jesteś tak pewien, nie rozumiesz tego, co czytasz, nie umiesz logicznie i składnie uzasadnić własnych wniosków.

I na koniec tych dyrdymałów odnosisz się emocjonalnie do tego, że ktoś czegoś nie chce, gdzie wcześniej
  • Odpowiedz
No przecież sam wkleiłeś tekst, w którym wprost jest napisane, że nie zawsze XD


@slawek887: Prowadzenie psa bez smyczy jest dopuszczane w terenie publicznym gdzie jest niewiele osób w okolicy. Tak to jest jeszcze doprecyzowywane przez chociażby Straż Miejską we Wrocławiu.

Do tego musisz mieć kontrolę nad tym psem. W większości wypadkow ludzie:
- puszczają te pse w miejscach gdzie jest sporo ludzi
- psy nie reagują na ich komendy.

Także
  • Odpowiedz
@d4wid: widocznie twoja wiedza na ten temat jest niekompletna, ale to nie jest już moim problemem. Tak samo, jak nie jest moim problemem to, że drugiego, ani trzeciego komentarza nie przeczytałeś.
  • Odpowiedz
@Wincyyyyj: masz w Krakowskim regulaminie ze możesz puszczać psa luzem na terenie miasta w miejscach nieuczeszczanych. Regulamin miasta nie uwzględnia tego co jest za miastem... normalnie można było wydzielić jeden park na obrzeżach do puszczania psów luzem i zabronić tego wszędzie indziej, ale poszli na łatwiznę i sam kombinuj gdzie jest miejsce malo uczeszczane
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid: widocznie twoja wiedza na ten temat jest niekompletna, ale to nie jest już moim problemem. Tak samo, jak nie jest moim problemem to, że drugiego, ani trzeciego komentarza nie przeczytałeś.


@kogut_20: mało mnie interesują kolejne wysrywy prymitywnej osoby jaką jesteś.
Już i tak się sam zbłaźniłeś
  • Odpowiedz
W większości wypadkow ludzie:

- puszczają te pse w miejscach gdzie jest sporo ludzi

- psy nie reagują na ich komendy.


@Darth_Gohan: Kolejne dane instytutu danych z dupy XD To ja Cię uświadomię - zauważasz i zapamiętujesz patusów, którzy tak robią, a nie dostrzegasz tych, którzy sumiennie pilnują swojego psa. Bo to norma.

No, ale tak jak pisze @Wincyyyyj psiarze tego nie rozumieją bo psiecko może sobie biegać i NIKOMU nie
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid: Ktoś zapytał o to, co było na tym nagraniu, co sugeruje, że zostało usunięte, a ty mu polecasz je obejrzeć? XD


Sprawdziłam przed chwilą i owszem - zostało usunięte.


@StaryWedrowiec: nie sugeruje, bo video jeszcze było przed tym co napisał
  • Odpowiedz
  • 3
@d4wid: zbłaźniłem się prezentując swoje zdanie, które biegunowo odbiega od twojego upośledzonego światopoglądu?


@kogut_20: to, że masz swoje zdanie nie znaczy, że jest normalne i nie jest prymitywne.
Jeśli dla ciebie "danie w mordę" to normalny argument, to gratuluję.
Z kim ja piszę w ogólę xd
  • Odpowiedz