Wpis z mikrobloga

twierdziłeś, że za niewykonanie prostego polecenia należy sie dyscyplinara?


@p1p2p3p4: nie prostego polecenia tylko krytycznego złamania procedur bezpieczeństwa. I to samo jest na maturze. Jeden dzień z taka procedura w 13 letniej karierze naukowej maturzysty
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@szybki_zuk: trochę ciężko zrozumieć ten bełkot, ale podejmę ostatnia próbę

Kogo uważasz za niewolnika, a kogo za wyzyskiwanego?

Można rozważyć czy pracownik polski powiatowej jest niewolnikiem, kiedy pracuje w kołchozie przy linii produkcyjnej, ale jednocześnie przecież jest wolnym człowiekiem i ma dowolność zamiany tego
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: drugie pytanie czy kolchoznik lub sprzątaczka jest wyzyskiwana?

Wyzysk – występek polegający na wykorzystaniu przymusowego położenia innej osoby i zawarciu z nią umowy, nakładając na nią obowiązek świadczenia niewspółmiernego ze świadczeniem własnym.


Przypominam to sa wolni ludzie, z pełnią praw, zdolni podpisać każda umowę, podjąć każda pracę, w każdym mieście w Polsce bez ograniczeń
  • Odpowiedz
trochę ciężko zrozumieć ten bełkot, ale podejmę ostatnia próbę


@programista15cm: Mam dla ciebie złą wiadomość - to ty bełkoczesz, na dodatek myślac, że jesteś cwany xD

Można rozważyć czy pracownik polski powiatowej jest niewolnikiem, kiedy pracuje w kołchozie przy linii produkcyjnej, ale jednocześnie przecież jest wolnym człowiekiem i ma dowolność zamiany tego
  • Odpowiedz
Przecież nie musiał wybierać między jednym a drugim kołchozem w powiecie,


@szybki_zuk: ale po co miał wybierać skoro ma cala Polskę do wyboru, mowimy przecież o obywatelu 3 rp, a nie chłopie przypisanym do ziemi, któremu za opuszczenie jej groziła śmieć

Ciekawe czy widziałeś medianę
  • Odpowiedz
Równie dobrze mógłyś mnie walnąc w twarz i powiedzieć, że miałem wolny wybór się uchylić


@szybki_zuk: ludzie od czasów zbierackich migrują za pożywieniem, w nowoczesności co kilka lat upada przemysł w jakimś obszarze świata i ludzie masowo mirguja za chlebem, zmieniają kwalifikacje, miejsce zamieszkania.

Ale p0lak kolchoznik nie może, bo dla niego to jest wyzysk ekonomiczny XDD a nie wybór
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@programista15cm:
1) cały wątek porównujesz włączenie się budzika na maturze do jakiegoś robienia cię w ch* przez pracownika na kasę, na niewykonanie pracy i inne, a o to właśnie chodzi, że ten budzik nic nie powoduje, ty uczysz innych logiki?
2) zleciała się masa klepijąca się po plecach, że telefon można gdzieś zostawić/ wyłączyć, oczywiście, że tak, ale już nie starcza im siły żeby pomyśleć że chyba nikomu nie zadzwonił
  • Odpowiedz
to może porównajmy do wejścia na salę sądową z telefonem, gdzie też funkcjonuje ten zakaz, i wyobraź sobie sankcje w postaci przegrania rozprawy xD


@p1p2p3p4: pytanie czy telefon może posłużyć do oszustwa podczas rozprawy. Bo podczas matury zdecydowanie
  • Odpowiedz
@p1p2p3p4: Ze szkoły też Cię nikt nie wywali jak CI zadzwoni telefon, ale masz jasną zasadę, że nie wnosisz telefonu na salę egzaminacyjną, bo jak zadzwoni lub będziesz z niego korzystał to unieważniają Ci egzamin i mamy sytuację, że ktoś wnosi telefon dzwoni mu i unieważniają egzamin tej osobie i nagle pikatchuface.jpg xD Jak zdawałem online egzamin na jakiś certyfikat to musiałem mieć kamerę ustawioną na ręce do tego oprogramowanie
  • Odpowiedz