Wpis z mikrobloga

@BlackpillNaCalego pamiętam, jak na uczelni słyszałem jak rozmawiały dwie przyjaciółki, i opowiadały sobie o jakimś gostku co go laska rzuciła i pamiętam ten tekst i rozżalenie w głosie "on już rok nie rucha, czujesz to ***** cały rok nie rucha"

No #!$%@? niektórzy tu 30+ lat nie ruchają i jeszcze im czegoś nie urwało xd
  • Odpowiedz
  • 2
@Luke_Skywalker88 Baba wyczuwa że chlop nie rucha, bo nieruchający wydziela jakiś feromon.
To stąd się wzięło mówienie ze skoro nie masz baby do 30 to musi być z tobą cos nie tak. To jest właśnie to
  • Odpowiedz
ale ja nie mowie o przegrywach ktorzy wiedza o co chodzii tylko ciekawi mnie co zrobia normiki


@Henson_: ale normik to pojęcie względne. im gorszy stan rynku tym wieksza ilość normików z dołu hierarchi przechodzi do grupy inceli. jeśli nie odwali się żaden czarny łabędź, to nie będzie żadnych nagłych skutków, a sytuacja na rynku będzie prowadziła do zaniku grupy normików na rzecz 80% inceli i 20% topki ruchających.
  • Odpowiedz
@Henson_: Dojdzie do destabilizacji społeczeństwa, większy odsetek radykalizacji mężczyzn. Być może dojdzie do wojny domowej.

No chyba że kraj wprowadzi "Sztuczne kobiety" w postaci robowaifu, wtedy to w sumie będzie nadal niska dzietność ale społeczeństwo będzie dosyć stabilne.
  • Odpowiedz