Wpis z mikrobloga

Zabawnie się ogląda tiktoki związane z motoryzacją i prawem jazdy, gdzie wypowiada się dzieciarnia 18 lat co ledwo zdała prawko. Ale ona ma najwięcej do powiedzenia.

Od razu też widać, jak ktoś jest z polski powiatowej. Nie widziałeś nigdy jak ktoś daje na rondzie kierunek w lewo? To już wiem, że żyjesz w polsce obitej dechami.

Na rondach, a szczególnie tych małych DAJE SIĘ KIERUNEK W LEWO. I nawet w Warszawie ponad 50% osób jak widzę to robi, znacznie upraszcza jazdę. A jak nie wiesz czemu tak się robi, to nawet nie będę tłumaczył.

#prawojazdy #motoryzacja
  • 380
  • Odpowiedz
@PureLogic

@Krupier nie będę, bo na szczęście moje życie nie polega na udowodnianiu że ktoś nie ma racji i wolę z kimś nie dyskutować zamiast otwierać im oczy i marnować czas i nerwy.


To dziwne podejście. Pisząc publiczne komentarze trzeba się liczyć z tym, że ktoś może wejść z nimi w
  • Odpowiedz
@PureLogic

Nie no widzę że jesteś bardzo inteligenty i nie wiesz co to znaczy "koniec dyskusji". Leć na czarną motylku


A czy ja gdzieś napisałem, że cokolwiek kończę?
  • Odpowiedz
@Rybski71

To super znasz przepisy, tylko zjeżdżając z ronda dajesz kierunek. Wiele razy to widziałem i w niczym mi to nie pomaga. Wręcz uważam ich za przyjeb...


Zaraz ci napisze, że jesteś głupi i kończy z tobą dyskusję. XD

Typ zrobił z siebie fajnego błazna, polecam jego "dyskusję" ze mną. :D
  • Odpowiedz