Wpis z mikrobloga

Dlaczego wszystkie biedronki to taki syf? Sytuacja sprzed chwili z biedronki na Balickiej. Paleta z nabiałem i mrożonkami stojąca w alejce. Kawałek dalej paleta z mięsem. I podczas całej wizyty w sklepie nikt z pracowników nawet nie zbliżył się do tych palet, czyli nie wiadomo, kiedy zostaną rozładowane i od ilu godzin stoją już w cieple.
Miłej sraczki życzy biedronka.
#krakow #januszebiznesu
goferek - Dlaczego wszystkie biedronki to taki syf? Sytuacja sprzed chwili z biedronk...

źródło: IMG_5505

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 32
@amefox: i jednocześnie wszystkie kasy są zamknięte, czynne jedynie samoobsługowe, a jak na którejś wyskoczy jakiś błąd i musi pomóc obsługa, to zainteresuje się tym za 10 minut. Może niech wywalą te palety pod sklepem i sprzedają bezpośrednio na parkingu.
  • Odpowiedz
@goferek: no tak jak napisal @amefox dodam do tego walenie w c---a w postaci cenówek, całe szczęście się wycwaniłem i mam zapisane na tel ustawy co i jak i maja mi k---a obowiązek sprzedać po cenie najmniejszej która jest zwykle największa.

omijam wtedy kiedy mogę, na ten moment kaufland jest najbardziej ok -.-
  • Odpowiedz
@goferek: Nie wszystkie. W Krakowie nie byłem w zadbanej Stonce nigdy chyba, ALE ostatnio otwarli w Głogoczowie nową Biedę i wywołała we mnie szok i niedowierzanie. Na parkingu miejsce, w środku czysciuteńko, żadnych zapaszków, żadnych tłumów, SZEROKIE przejścia i żadnych palet. Szok, jak nie Biedronka. Kurde, prawie Alma w Kazimierzu circa 2009r. ( ͡° ͜ʖ ͡°) (Prawie.)
  • Odpowiedz
  • 3
@Rebbe_Kcewasch_Hajs: ta na Balickiej przez jakiś czas po otwarciu również była czysta i zadbana. Widocznie dostosowanie sklepu do właściwych standardów sieci chwilę trwa i dzięki temu przez krótki czas po otwarciu sklepu klienci czują się bardziej jak w lidlu, niż biedronce.
  • Odpowiedz
@o__0 @EmDeCe palety są postawione możliwie blisko lodówki, regału itp. to tak samo by stało tylko na jakimś zapleczu

Dino/ lidl ma swoje sklepy, które sami budują z zaplanowanymi alejkami, powierzchnia magazynową itp.

Biedra kupuję wynajmuje wszystko co da radę przerobić na sklep.
  • Odpowiedz
  • 0
@mkorsov przecież lodówki są zamykane i zimno z nich nie wypada. Np w Kauflandzie są otwarte półki na chłodniach i jak się wchodzi w ich strefę to jest cholernie zimno, w biedrze to nie występuje
  • Odpowiedz