Wpis z mikrobloga

Jeśli jesteś niedyspozycyjny, to nie idziesz na mównicę i nie ma żadnej afery. A tak mamy inbę, w którą wplątywane są coraz nowe postacie.

Najbardziej zadziwia tutaj zachowanie fanatyków KO, którym wystarczy jakiś screen kwitka wystawionego przez podwładnego.
Zawsze uważałem ich za równych poziomem intelektualnym fanatykom pis-u. Jednak się myliłem, są jeszcze głupsi.

#polityka #bekazlewactwa
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dom_perignon: obejrzałem kawałek przemówienia (ktoś wrzucił na wypok jak dowód na to, że minister był pijany) i wg mnie to on w ogóle nie brzmi jak osoba bełkocząca po pijaku. Tak, słowa są zniekształcone z pourywanymi ich częściami, ale wypowiedź jest spójna, brak w niej gubienia wątku, powtarzania słów, prób poprawienia słów, których wypowiedzieć się nie udało. W dodatku nie ma nikogo, kto by wyczuł od niego a-----l na miejscu,
  • Odpowiedz
@PanAlbert: Warto też odpalić jak mówi w Sejmie i po przemówieniu (1,5 godziny jakoś). Dlatego, mimo że aferka z d--y i gdyby nie wykop, to nawet bym nie googlował niczego, to nie sądzę, że faktycznie był n------y
  • Odpowiedz
@darkon___: on brzmi jak osoba, która nie słyszy co mówi albo taka, która słyszy swój głos z opóźnieniem i to ją rozprasza. Ale pisowskie trolle muszą grzać temat tak jak konfederacja jedzenie robaków. Nieistotne, że nieprawda, temat rezonuje więc trzeba grzać.
  • Odpowiedz
Zawsze uważałem ich za równych poziomem intelektualnym fanatykom pis-u. Jednak się myliłem, są jeszcze głupsi.


@dom_perignon: wiece i pochody przedwyborowe to pięknie pokazały. Wykształciuch tuska= stara baba z pisu 2.0
  • Odpowiedz
on brzmi jak osoba, która nie słyszy co mówi albo taka, która słyszy swój głos z opóźnieniem i to ją rozprasza


@kishibashi: Ja pierniczę. Rozumiem udar cieplny, pomroczność jasna, ale ten szajs? Tyle razy na spotkaniach online ktoś miał echo, często wielokrotne, miejscami trollowaliśmy tak kolegów i nie pamiętam, żeby ktoś z tego powodu zaczął bełkotać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz