Wpis z mikrobloga

Motomirki, szukam kurtki do miasta na upały - takie 25°C+ i światła. Myślałem nad Rebelhorn Scandal II, bo podobno mocno przewiewna, ale nie ma żadnej wpinanej membrany. Druga opcja to REV'IT Levante 2 H2O z przeciwdeszczówką z opcją zakładania na kurtkę, więc wydaje się super sprawa gdy złapie niespodziewany deszcz. Z drugiej strony nie wygląda tak przewiewnie. #motocykle #motocykle125
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@mpetrumnigrum: No ten Scandal II jest w 75% meshowy (i występuje w jasnej kolorystyce w przeciwieństwie do Vandal). Nie znalazlem ile procent steel meshu jest w Vandal, ale pewnie podobnie.
  • Odpowiedz
Rebelhorn Scandal II


@mishaaq: mam od ponad roku i na lato jest spoko. Do 25 sprawdza się bardzo dobrze. Raz jeździłem jak było około 34 i już nie było komfortowo, ale przy takich temperaturach zostaje tylko "na zdrapkę". Kupiłem jak byłem trochę grubszy niż teraz i dzięki temu jak zepnę łopatki to taki fajny korytarz powstaje i chłodzi plecy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@FircykPiecyk: Kurde, liczyłem że na 30°C da jeszcze w miarę radę. Na zdrapkę nie jest opcją. Zostaje jeszcze zbroja, ale zdaję sobie sprawę, że to nie jest ochrona na miasto.
  • Odpowiedz