Wpis z mikrobloga

No patrz pan, w reklamach i na plakatach zawsze jest czarny + biała, a jak trzeba przedstawić faceta negatywnie to robią go białego. To totalny przypadek mordo
#4konserwy #bekazlewactwa
xPekka - No patrz pan, w reklamach i na plakatach zawsze jest czarny + biała, a jak t...

źródło: 51

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 268
@Morf: to wpisz sobie w google grafice "happy white woman" i porównaj na ilu zdjęciach jest z czarnym, a na ilu z białym ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale to też totalny przypadek, poza tym te dane są fałszywe rasisto.
Na reklamach masz od z-------a przykładów, a ty a siłę będziesz mówić że to wcale tak nie jest
  • Odpowiedz
@xPekka tak a propos pozycjonowania w google – ostatnio chciałam znaleźć jakieś refki do rysowania portretów, wpisałam "cute little girl", spodziewając się głównie zdjęć twarzy, a tymczasem ~80% wyników stanowiły zdjęcia dzieci w bieliźnie, bikini albo topless. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
to wpisz sobie w google grafice "happy white woman" i porównaj na ilu zdjęciach jest z czarnym, a na ilu z białym ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale to też totalny przypadek, poza tym te dane są fałszywe rasisto.


@xPekka: już jeden wykopek wyjaśniał ten twardy dowod
  • Odpowiedz
  • 1
@xPekka to wpisz happy woman and man bez koloru i zobacz jaki będzie rozkład. U mnie w większości są osoby tej samej rasy, w większości białej... Gdy szukasz white dostajesz najlepsze wyniki gdzie kolor skóry został opisany na obrazku, a najczęściej jest opisany gdy aktorzy są różnej rasy.
  • Odpowiedz
to wpisz sobie w google grafice "happy white woman" i porównaj na ilu zdjęciach jest z czarnym, a na ilu z białym


@xPekka: No niesamowite ze jak wpiszesz "white woman" to bedzie pokazywac obrazki gdzie w opisie jest wyszczegolniony kolor skory osob, wiec beda obrazki typu "white woman black man", "white woman asian man" itp xD
jak wpiszesz "happy black woman" to pierwszy obrazek gdzie jest para kobieta+mezczyzna to mezczyzna
harrame - > to wpisz sobie w google grafice "happy white woman" i porównaj na ilu zdj...

źródło: obraz_2024-05-04_185859457

Pobierz
  • Odpowiedz
to wpisz sobie w google grafice "happy white woman" i porównaj na ilu zdjęciach jest z czarnym, a na ilu z białym ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale to też totalny przypadek, poza tym te dane są fałszywe rasisto.

Na reklamach masz od z-------a przykładów, a ty a siłę będziesz mówić że to wcale tak nie jest


@xPekka: uzywam ostatnio przegladarke BRAVE a nie opere lub
  • Odpowiedz
@xPekka spaczony silnik od googla jest wyznacznikiem rzeczywistości? xD wpisz sobie "happy white woman with man" np w yandex albo innej wyszukiwarce nie opartej na algorytmach google i wtedy dokonuj wielkiego liczenia murzynów xD
  • Odpowiedz
uzywam ostatnio przegladarke BRAVE a nie opere lub chrome i mam normalne w koncu wyszukiwania


@adamsowaanon: Włąsnie wpisałem "happy white woman" do firefoxa i brave, wyniki wyszukiwania identyczne ¯\(ツ)/¯ A przy instalacji brave wyłączyłem praktycznie wszystkie "wysyłania danych", także nie wiem.
  • Odpowiedz
happy black woman


@harrame: Aż sobie sprawdziłem i zauważyłem coś ciekawego. Jak wpiszesz "happy black woman" to wysoko w wyszukiwaniach jest znacznie mniej par, a białych facetów jest jak na lekarstwo bo większość par jest czarno-hebanowych. Wpisz oba i sobie porównaj.
  • Odpowiedz
happy white woman with man


@xPekka:

Wy nierozumiecie jednej rzeczy, że wpisane white od razu nakierowuje na pary mieszane, bo ludzie używają takich słów kiedy rozmawiają o parach mieszkanych.

Wpisz sobie happy man and woman to jakoś nie ma prawie wcale mieszanych par- szok i niedowierzanie co? Jak to możliwe?? Przecież powinny być same białe kobiety z murzynami według twojej teorii o tym jak to google nami manipuluje.
  • Odpowiedz
to wpisz sobie w google grafice "happy white woman" i porównaj na ilu zdjęciach jest z czarnym, a na ilu z białym ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale to też totalny przypadek, poza tym te dane są fałszywe rasisto.


@xPekka: udowadniasz kolesiowi że wrzuca bezczelną manipulacje i kłamstwo to to całkowicie ignoruje i se wynajduje kolejne "problemy"

Na reklamach masz od z-------a przykładów, a ty a siłę będziesz mówić że
  • Odpowiedz