Wpis z mikrobloga

Wyjaśnie wam czemu analiza techniczna nie działa.

Czy myślicie ze gdyby zrobić wykres częstotliwości twittów Rafała to ma bazie tego jak często postował ostatnio można obstawić czy zapostuje czy nie? No oczywiście że nie, bo to zależy od tego jaka bedzie cena bitcoina a tego nie wiemy.

Mam nadzieję że już każdy rozumie, pozdrawiam
#zaorski #gielda #kryptowaluty
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bo masz tygodniowe, dzienne oraz czasem nawet miesięczne (z miesięcznych prawie nikt nie korzysta). Analiza techniczna to jest pół magia- pół nauka.
Wolę żyć ze świadomością jej zasad niż bez.

To działa bo każdy to widzi i pod to gra. Algorytmy działają głównie na analizie technicznej, szczególnie na dziadowskich spółkach. Przykład - Coal Energy z Polski/Ukrainy, ostatnio SMR z USA.
  • Odpowiedz
@tom-ek12333: No ale jak na bazie tego co napisałem wyżej, czyli ze to jest zwykła średnia i na dziennych interwałach po prostu naniesie się na wykres, możesz dalej twierdzić że ona może coś Ci powiedzieć o przyszłości? To jest przeciez skrajnie nielogiczne
  • Odpowiedz
@Jestem_robotem123: Nie twierdzę tego ja bo ja tego nie wymyśliłem. Gdybym miał to wytłumaczyć w zrozumiały sposób, to musiałbym wrócić do podstaw. Myślę, że jest to dobrze opisane tylko trzeba sobie zadać trud.

Albo odrzucić i się nie przejmować.
  • Odpowiedz