Wpis z mikrobloga

@Copium: Jak nie daje nic fajnego?? wyluzowanie , humor, sens życia, dystans do problemow? Tak przez chwilę daje ale daje, wiadomo potem jest gorzej ale na chwilę daje, dla niektórych to dużo, nawet te parę chwil , z czasem jest zjazd w dół tylko ale jednak daje kilka minut chwil życia
...
  • Odpowiedz
@corsa900: Z własnego doświadczenia to warto zrobić jeszcze test z kupsztala na helicobacter (można w aptece kupić - jak wyjdzie pozytywny to wtedy dla pewności powtórzyć laboratoryjnym). To gówno daje podobne objawy, u mnie było odczuwalne zwłaszcza po napiciu się choćby łyku piwa (albo czegokolwiek z alko), - zajebiście mocny promieniujący skurcz/ból w górze żołądka :C
Na szczęście po dwóch tygodniach antybiotykoterapii udało się wytłuc, choć dużo trzeba łykać, tak ok
  • Odpowiedz
@mati1990 ja chyba jakieś piwko wypiłem do któregoś z meczów ligi mistrzów, ale nawet już nie pamiętam. A tak to same browarki zero. Parę fajnych koczkodanów stoi w szafce z lidlowej promki dla alkoholików, ale nawet nie miałem chęci.
  • Odpowiedz
@corsa900: No na 4 porcje mniej więcej dzieliłem, były dwa antybiotyki, lek zobojętnieniajacy kwas żołądkowy oraz bizmut, który oprócz szkodzenia bakterii ma jeszcze ciekawa właściwość barwienia tego i owego na czarno - o czym lekarz zapomniał mi oczywiście wspomnieć xd więc jak się zesrałem na czarno to byłem o krok od pojechania na sor, bo pierwsze co namysł mi przyszło to że to przez krew xD
  • Odpowiedz
@dzieju41: ej to jakas epidemia teraz, mialem wlasnie to samo. Zajebisty bol gardla, troche kataru, zawalone zatoki. Bez gorączki. U sąsiadki to samo. Tyle ze na antybiotyku sie skonczylo. Ale ten bol gardla byl przeogromny. U niej dalej to trwa.
  • Odpowiedz