Wpis z mikrobloga

#przegryw Jako że jest majówka to wiadomo! musi być grill! a jak jest grill to na talerz wylądowała zupka "Knorr nudle grillowane żeberka" o której kiedyś dużo dobrych słów przeczytałem na świętym tagu ale nie mogłem znaleźć jej w żadnym sklepie obok mojego miejsca zamieszkania. W końcu poszedłem do Kauflanda po większy zapas zupek i tam znalazłem tą o to perełke w cenie 1,89 zł. Obstawiam że gdyby ta zupka była w osiedlowej żabce kosztowałaby około 3 zł.

Standardowo, zupkę rozpakowałem, wsypałem makaron oraz zawartość saszetki z przyprawami, na koniec zalalem wodą, pomieszalem i odczekałem 5 minut. Podczas oczekiwania po pomieszczeniu rozchodził się cudowny aromat, już nie mogłem się doczekać aż w końcu będę mógł przejść do błogiej konsumpcji huopskiej.

Kiedy zabrałem się w końcu za jedzenie okazało się że proszek dobrze się nie wymieszał, tak jakby się skleił, poczułem rozczarowanie gdy okazało się że nie mogę teraz tego dobrze rozmieszac. Wychodzi na to że przygotowanie zupki chińskiej nie jest takie proste jak się wydaje przeciętnemu zjadaczowi chleba. Mimo tych problemów zupka smakowała bardzo dobrze. Niestety nie są to jednak moje smaki ponieważ wolę bardziej wyraziste doznania ale ogółem polecam tą zupkę bo na pewno przypadnie do gustu każdemu koneserowi.

Jeśli chodzi o makaron to jak zawsze w przypadku Knorra mogę śmiało polecić ten produkt. Wydaje się on naprawdę wysokiej jakości. Nie czuć w ogóle w nim chemii.

Jeżeli chodzi o stosunek jakości do ceny to mogę dać solidne 7/10 bo zupka jest dobra (ale tak jak pisałem wyżej kwestia gustu, jeżeli ktoś woli ostrzejsze dania to może go ta zupka rozczarować), jedynie ważne żeby ją kupować na promocjach bo w osiedlowych sklepach cena może krążyć koło a nawet ponad 3 zł./szt.

Ogułem polecam koneserom zupek chińskich. Przeciętny huop znajdzie ukojenie w życiu jedząc zupkę w przerwie w kołchozie a nawet wydaje mi się że oski poczuje odrobinę przyjemności między peklowaniem kolejnych dziewczyn.

Marka: Knorr
Nazwa: Nudle grillowane żeberka
Cena: od 1,89 do 3 zł. + /szt. (W zależności od sieciowki)
Ocena ogólna: 6,5/10
Stosunek jakości do ceny: 7/10
Gdzie można kupić: we wszystkich sklepach spożywczych

Zapraszam do zaobserwowania tagu gdzie będę wrzucał kolejne recenzje zupek #przegrywozupka

Dziękuję 17 osobom które zdecydowały się już zaobserwować tag.

#zupkichinskie #jedzzwykopem #kaufland #knorr
DFWAFDS - #przegryw Jako że jest majówka to wiadomo! musi być grill! a jak jest grill...

źródło: IMG_20240503_135306

Pobierz

Czy lubisz zupkę Knorr nudle grillowane żeberka

  • Tak 12.3% (72)
  • Nie 20.2% (118)
  • Nie miałem okazji jeść 67.4% (393)

Oddanych głosów: 583

  • 22
  • Odpowiedz
Moze ja jestem jakiś dziwny i choć nie jestem wybredny jeśli chodzi o jedzenie to wszystkie te zupki chińskie smakują sama chemią
  • Odpowiedz
  • 2
@sxilll: a jadłeś Knorra zupki? Mi się wydają naprawdę smaczne pod tym względem. Nie czuje w nich takiej chemii. Z tym że są droższe od tych standardowych zupek...
  • Odpowiedz
@staryhuop0: @DFWAFDS Spróbujcie następnym razem dodać proszek z zupki, na lekko przestygniętą wodę. Tak ze 3 minuty, kluski od razu do wrzątku. Mi się takie grudy robiły w gorącym kubku, grochowa. Połowa przyklejała się do łyżeczki i nie rozpuszczała, jak zacząłem mieszać po kilku minutach to wszystko ładnie się rozpuszcza.
  • Odpowiedz
Standardowo, zupkę rozpakowałem, wsypałem makaron oraz zawartość saszetki z przyprawami, na koniec zalalem wodą, pomieszalem i odczekałem 5 minut.


@DFWAFDS: Mój ulubiony przepis. Moja śp. babcia też tak gotowała.
  • Odpowiedz
@DFWAFDS: Niech huop czarnego wifona spróbuje. I czy planuje huop w ramach badawczych poruszyć się w zupkowym uniwersum bardziej w stronę azjatyckich przysmaków (czyt. dla julek i oskarków) czyli zupek samyang?
  • Odpowiedz