Wpis z mikrobloga

Ja osobiście do dzisiaj żałuję że nie zabrałem się za wtedy starszą ode mnie o kilkanaście lat laskę która na mnie wprost leciała no ale wymiękłem i nie dałem rady. Najlepsza dupa w zakładzie do której każdy bał się zagadać, blondynka milfik, zadbana, dziewczecy uśmiech, bajka. I w związku z tym mam pytanie do was.
Co jest gorsze?
Dziewczyny ewentualnie też się mogą wypowiedzieć co sądzicie o tym że ktoś komu wysyłacie sygnały nie podejmuje tematu, pozwalam
#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #seks

Jak uważasz

  • Ewentualne odrzucenie po próbie 45.3% (39)
  • Brak próby i żałowanie tego 54.7% (47)

Oddanych głosów: 86

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@lexico: wiesz jaki to jest boost ego dla takiego młodego byczka odhaczyć taką laskę?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chłopie, władasz światem wtedy
  • Odpowiedz
  • 0
@ikimrdbeietocytynal: ja 19, ona 35 - nie wyglądała na tyle, zadbana, zero używek, nic nie nastąpiło, piszę że nie dałem rady, pomimo, że... sam do tego dążyłem, jak już miałem ją na dłoni to stchórzyłem
  • Odpowiedz
Dziewczyny ewentualnie też się mogą wypowiedzieć co sądzicie o tym że ktoś komu wysyłacie sygnały nie podejmuje tematu, pozwalam


@aa-aa: Moim zdaniem ogólnie to całe wysłanie sygnałów to taka zabawa w ciuciubabkę podoba ci się jakaś dziewczyna lub chłopak zagadujesz a takie zabawy to sobie możecie stosować jak już ze sobą jesteście. Bo można się oszukiwać, ale chłop w większości nie rozumie tych znaków damskich a kobieta nie zrozumie tych
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: kręcenie tyłkiem gdy odchodzi a wie że ja widzisz, uśmiecha się do ciebie często, śmianie się z twoich żartów, zagaja rozmowę, szuka kontaktu, raz nawet była zazdrosna o inną babę ze zmiany z którą tylko gadałem i mi zrobiła inbe przy innych że "ona jest za stara na takie gierki". Wiesz takie rzeczy wylapujesz podświadomie
  • Odpowiedz