Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia #warszawa #multisport
Gdzie w Warszawie najlepsza siłownia na Multisport?
Do tej pory chodziłem (chodzę nadal) do McFit, ale mam od wczoraj multisport więc chcę się rozejrzeć czy jest coś lepszego bo jak na razie to byłem w Zdrofit i CitiFit na Targówku i sporo do życzenia jeśli chodzi o maszyny i ilość sprzętu w porównaniu z McFitem. Ktoś coś poleci?
(w planach mam odwiedzić Burneika, bo po zdjęciu widzę, że siłka mała ale mają dużo dobrego żelaza)
  • 10
  • Odpowiedz
@#!$%@? co to znaczy że jest sporo do życzenie jeśli chodzi o maszyny i ilość sprzętu?
Jakich konkretnie maszyn Ci brakuje?
Polecam trojbojownie albo Sfc24. Ta druga jest na multisporta.
  • Odpowiedz
@MamMalegoSiurka: w McFit mam maszyny z taśmą które równomiernie rozprowadzają ciężar tak jak robi to sztanga. W Zdrofit czy CityFit są to maszyny na linkach gdzie ciężar jest na każdą rękę tak naprawdę osobno i jak ręka jest słabsza to zostaje w tyle a ta silniejsza przejmuje większy ciężar co ma tylko sens gdy pracuje się jedną ręką a nie na raz oboma.Nie bardzo rozumiem ideę tych maszyn.
na zdjęciu pierwsza
CipakKrulRzycia - @MamMalegoSiurka: w McFit mam maszyny z taśmą które równomiernie ro...

źródło: drgaew

Pobierz
  • Odpowiedz
@MamMalegoSiurka: co do ilości maszyn to w McFit masz po conajmniej dwie trzy maszyny na to samo. Dzisiaj w Zdrofit było z 20-30 osób w przeciągu godziny i musialem czekać co chwila aż się maszyna zwolni bo tam są tylko po jednej sztuce. Czego też nie rozumiem bo w CH Targówek w Zdroficie jest pełno niewykorzystanego miejsca
  • Odpowiedz
@pamareum: City Fit ma okna co wygląda korzystniej optycznie niż Zdrofit ale sprzęt chyba tej samej firmy albo podobnej bo za bardzo się nie różni. Burneike w sob-niedz postaram się sprawdzić. Jakoś do mnie bardziej przemawia żelazo niż sprzęt ala fitnes
  • Odpowiedz