Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mi może wyjaśnić o co chodzi jednej znajomej? Taka mocna #logikarozowychpaskow

Znamy się i widujemy codziennie w robocie (takiej gówno korpo która chce zmienić), kiedyś do mnie startowała jednak ja nie chciałem (z jednego powodu ale mniej ważne) w każdym razie mamy dalej dobre relacje i na luzie.

Od dobrych kilku miesięcy (coś od listopada) spotyka się z jakimś typem, niby OK ale zastanawia mnie jedna sprawa. Ogólnie mam ją na fb i IG, typa znam ale tak z widzenia przez innego znajomego. Co mnie bardzo zastanawia i śmieszy to jak gdzieś z nim jedzie to wrzuca w relację ale tylko na instagramie tak by nie było widać (rozpoznaje po samochodzie) a jak gdzieś było jego twarz widać to zakrywa emotami. Wrzuca na Instagram którego typ nie ma w dodatku na prywatnym (kilka lat temu wrzuciłem ją w obserwowane i tak zostało), co lepsze jak gdzieś idzie z koleżankami lub innymi typami głównie nasi wspólni znajomi to oznacza każdego gdzie się da a tego typa nie, ostatnio wrzuciła zdjęcie z jakiegoś kina z tym gościem ale tak oznaczyła na fb że jedynie co sie wyświetliło to kto i tylko na rozwijanej liście na górze, na zdjęciu była lokalizacja i czas i nic więcej (wiem że jak się przeciągnie na dół to rynek się ukrywa ale oznaczenie pozostaje. Najwięcej zdjęć i nagrań to jest z jej psem i koleżankami. XD

I TUTAJ UWAGA! Gość raz wrzucił z nią zdjęcie to dał nawet w profilowe na fb ale kilka dni później, może tydzień usunął. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Generalnie to wiem co robić i myśleć, olać i nie zwracać uwagi zwłaszcza że ogarniam sobie inną :P

Zastanawia mnie tylko jedno, po co coś takiego robić? Żebym nie widział że coś działa na boku i jednocześnie do mnie?

#rozowepaski #podrywajzwykopem #rozowypasek
  • 9
  • Odpowiedz
Żebym nie widział że coś działa na boku i jednocześnie do mnie?


@FeyNiX: Dobry jesteś. Jeżeli jesteś jedynym jej znajomym to może pytanie ma racje bytu. W innym przypadku mogę powiedzieć.

Musisz zrozumieć, że nie jesteś pępkiem świata i nie wszystko krąży w okół Ciebie
  • Odpowiedz
Zastanawia mnie tylko jedno, po co coś takiego robić? Żebym nie widział że coś działa na boku i jednocześnie do mnie?


Nie wiem, choć się domyślam ( ͡º ͜ʖ͡º). Znam laski co kręcą z kilkoma typami na raz, tylko po to by osiągnąć z tego korzyści materialne. Tu sobie do knajpy skaczą, tu do kina, tu hajs pożyczy, tu odda. Jeśli chodzi o socjale wygląda to baaaaardzo
  • Odpowiedz
  • 0
@Anihilacja_entropii odebrałeś to tak bo nie napisałem nic jakie ja mam z nią relacje a są dosyć … osobiste że tak to określę.

P.s. Gość ma parcie na fejm bo zdjęć wrzuca na swój profil dosyć sporo i z nią też miał, nawet na profilowym XD a później usunął. Reszta jest.

@WenerowaAngela jakiś czas temu się dowiedziałem że z innym znajomym (taki 2/10) poszła do kina, jeszcze mu ogarniałem bilet
  • Odpowiedz
  • 0
@stormi update w komentarzu wyżej. Nie będę opisywał szczegółów bo debilnie to zabrzmi a nie jest to istotne ale relacje nadto osobiste
  • Odpowiedz
@FeyNiX


@WenerowaAngela jakiś czas temu się dowiedziałem że z innym znajomym (taki 2/10) poszła do kina, jeszcze mu ogarniałem bilet nie wiedząc o kogo chodzi, a później dostał srogiego kosza.


To już masz odpowiedź 100% ( ͡º ͜ʖ͡º). Nie wiem co jest z tymi babami, te co znam też nie są jakieś urodziwe. Ładne to fakt, ale nie jakieś super laski z wyglądu. Możliwe, że dobieraja sobie opów o niskim
  • Odpowiedz
  • 1
@kasiknocheinmal czytaj to co napisałem, gość raz wrzucił sobie z nią zdjęcie w profilowe, było może z dwa dni a później zdjęcie skasował i ustawił inne. Typ jest taki 2, max 3/10.

Było jeszcze kilka innych dziwnych sytuacji.

@WenerowaAngela dziękuję bardzo za rzeczową odpowiedź bo jako jedyna sensownie odpisujesz. Generalnie to zależy od sytuacji ale nie wspomniałem że ja mieszkam w innym kraju dokładnie UK, zarobki nie są jakieś zbyt
  • Odpowiedz