Wpis z mikrobloga

FreeCAD - ciekawy detal - zrób to sam | poradnik od podstaw | tutorial | PL

Jak to zrobić w darmowym programie - FreeCAD? Przedstawiony na miniaturze detal jest częstym obiektem realizacji w przeróżnych programach 3D, nie tylko CAD. Postanowiłem sprawdzić, jak poradzi sobie z nim FreeCAD - rezultaty z wytłumaczeniem "krok po kroku" sprawdzicie w niniejszym filmie. Zapraszam również do zapoznania się z innymi poradnikami dostępnymi na moim kanale.

Zapraszam: (400) FreeCAD - ciekawy detal - zrób to sam | poradnik od podstaw | tutorial | PL

Odwiedź również stronę internetową kanału: IPc - Inżynier Programista

Tag do śledzenia wpisów: #inzynierprogramista

#inzynierprogramista #cad #freecad #inzynieria #mechanika #studbaza #pracbaza #modelowanie3d #modelowanie #projektowanie #ciekawostki #tworczoscwlasna #nauka #hobby #gruparatowaniapoziomu #druk3d #technologia
InzynierProgramista - FreeCAD - ciekawy detal - zrób to sam | poradnik od podstaw | t...

źródło: v400am

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@horus666: Miniaturkę? Może i płakał - nie jestem grafikiem komputerowym i po prostu się na tym nie znam.
Miniaturki robię w PowerPoincie: https://youtu.be/2V7WY_-a4nk?feature=shared
Właściwie, gdyby się tak zastanowić, nie wiem czy tutaj zaawansowana graficznie miniatura coś wniesie, ponieważ tworzę treści, które umówmy się - nikt niezwiązany z tematem do zabicia czasu sobie nie włączy. Moim głównym celem to wskazanie informacji jaki program, tytuł - nazwa detalu oraz print screen wykonywanego
  • Odpowiedz