Wpis z mikrobloga

No to udało mi się z rana zaliczyć dwie misje multi :D
To z b---ą atomową to na doczepkę bo na końcówce, ale za to w tej nowej misji z kosmitami to brałem udział, zabiłem trochę kosmitów i nawet jeden syfon zniszczyłem oraz wskrzesiłem jednom osobę grającą ( ͡° ͜ʖ ͡°) co mi się przydało do innej misji - zakon kijanki.
Czuje człowiek dobrze, teraz można porobić na spokojnie swoje misje i czekać na kolejnych kosmitów.
#gry #fallout76
acidd - No to udało mi się z rana zaliczyć dwie misje multi :D
To z b---ą atomową to ...

źródło: Fallout 76 Screenshot 2024.05.01 - 05.09.51.13

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
no i taka akcja sprzed chwili, zbierałem sobie ziółka i nagle zza drzewa wyskoczyli kosmici i mnie kuźwa zabili ;( Zobaczyłem na mapie, że w mojej bazie jest gość na poziomie 871 (ja 31) no to emotkami poprosiłem go o pomoc poszedł za mną i mi pomógł () ekstra :D
No i chyba czas najwyższy w końcu zakładać power armora zwłaszcza, że mam już ładowarkę
acidd - no i taka akcja sprzed chwili, zbierałem sobie ziółka i nagle zza drzewa wysk...

źródło: Fallout 76 Screenshot 2024.05.01 - 05.48.49.59

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@PanHeniek45: tak 20, podłączyłem generatory :) dzięki, każda uwaga cenna, zwłaszcza, że jest tu serio wiele myków.
Jeden rdzeń mi już naładował teraz dokładam elementy i reperuję
  • Odpowiedz
@acidd: Tooo jak coś to ładuje 4 rdzenie na raz :D A i nie wiem czy wiesz, ale perki możesz zmieniać. W sensie, potrzebujesz do ciężkiej, myk zmiana, na krafting zmieniasz. Jak postawisz takie... takie g---o na karty to możesz zrobić gotowe sety
  • Odpowiedz