Wpis z mikrobloga

@default1: W trakcie randki całowalismy się i próbowałem ją zabrać do siebie. Napisała potem że szukamy innych rzeczy. Jak dla mnie to to jest wymówka i w rzeczywistości po prostu nie jestem w jej typie, a ty co byś powiedział jakbyś miał zgadnąć?
  • Odpowiedz
Jeżeli dziewczyna z #tinder z którą byłem na randce zablokowała mnie na insta to


@Wykopowicz9876: to powinines dac spokoj, zaoszczedzisz czasu i szybciej znajdziesz nastepna

Jak dla mnie to to jest wymówka i w rzeczywistości po prostu nie jestem w jej typie, a ty co byś powiedział jakbyś miał
  • Odpowiedz
@Wykopowicz9876: dziwne, szybko była gotowa już się lizać, ale na seks nie miała ochoty. Może też zraziło ją to, że chciałeś ją wziąć do siebie, ale kłóci się to z tym, że była tak napalona Od początku. Wniosek? Niezrównoważona kobieta, nie wiedząca czego chce. Zapomnieć, nie pisać na FB.
  • Odpowiedz
@Wykopowicz9876: najlepiej dziala jak zaczniesz podjezdzac wieczorem ciemnym autem pod jej dom (to robi wrazenie) albo np odbierzesz jej mlodsza siostre/brata ze szkoly i odstawisz pod jej dom. To urocze.
  • Odpowiedz