Wpis z mikrobloga

  • 14
@Fajlip1111: do każdego rozsądnego. Chyba nawet do części histeryczek które łzy roniły, ze dziewczyny nie wspierały Ady. Wez wesprzyj kogoś, kto sprzeda Cie dla chwilowej przychylności Moto.
  • Odpowiedz
@eliza-koper: teraz pewnie tym bardziej się cieszą, że się nie wpierdzielali jak zobaczyli jakie za drzwiami Ada miała odzywki m.in. Janka nazwała "chu*em", we wczorajszym playerowym odcinku "fuu z Oskarem". Tak jak piszesz - dla chwilowej przychylności Moto. Nieładnie tak traktować ludzi jak rzeczy, na dodatek dla toksyka, który ma rozwaloną psychę i rozwala ją wszystkim dookoła.
Też mnie to zszokowało jak wszystko powiedziała Bartkowi, co Olka mówiła. Kobieto, tak się
  • Odpowiedz
  • 5
@Afnieszka1950: gdy od początku pisałam o Adzie to miejscowe histeryczki mało mi głowy nie urwały. A ne trzeba było Szerloka żeby połączyć kropki i zobaczyć, ze Ada bazuje na smutnej historii swego żywota i płaczu na zawołanie a ludzi traktuje przez pryzmat własnych korzyści. Na Luize rzygała, Oskar fuuu, Janek ch..., ale jakby co to wszyscy źli bo jej nie bronili przed Bartkiem
  • Odpowiedz
@eliza-koper: zgadzam się i pisałem też wcześniej. Ada uwielbia zgrywać ofiarę i podkręcać swoje cierpienie. Sama kilka razy powtarzała, że też może i potrafi być taka jak Bartek i kilka razy było to widać. Przyszła do hotelu "urobić" kogoś, walnąć kulą, zgarnąć 100k, tylko nie spodziewała się, że trafi jej się taki "egzemplarz" :D
  • Odpowiedz